مشکل در تبدیل عکس به خط

ghafeleh

Member
با سلام خدمت اساتید عزیز و دوستای گلم
من مشکلی دارم در تبدیل عکس به متن به این صورت که یه تصویر در فتوشاپ دارم که با خط ثلث نوشته شده و می خوام اونو بدمش برا چاپ شبرنگ اما این مشکل رو دارم کهمی گه باید بص.رت خط باشه ....من می تونم خروجی از فتوشاپ بگیرم که بکگراندش حذف باشه اما نمی دونم برای این کار تو کرال چیکار باید کرد که بتونم اون برا پاپ بدمش...
دوستان ممنو.ن مشیشم کمکم کنید

ghafeleh

Member
اینهمه دوستان اومدن این صفحه رو دیدن زحمت بکشن راه کار به من نشون بدن

احتمالن سایز کار کوچک هست و سایز میخاد بزرگه بشه؟؟؟
اگر حدسم درسته , همونطور که مستحضرید عکس وقتی بزرگ میشه بی کیفیت میشه, اون دوستی که گفته این کار باید خطی باشه منظورش اینه که کار باید وکتور باشه
شما کارت رو بیار تو کورل و با ابزار pen دورادور اون رو بساز و کار وکتور تحویل بده بهش.

ghafeleh

Member
احتمالن سایز کار کوچک هست و سایز میخاد بزرگه بشه؟؟؟
اگر حدسم درسته , همونطور که مستحضرید عکس وقتی بزرگ میشه بی کیفیت میشه, اون دوستی که گفته این کار باید خطی باشه منظورش اینه که کار باید وکتور باشه
شما کارت رو بیار تو کورل و با ابزار pen دورادور اون رو بساز و کار وکتور تحویل بده بهش.

دوست عزیز خیلی ممنونم که لااقل راهکاری رو نشونم دادی نه منظور این نبود منظورش اینه که شما فرض کنید در کرول می خواید یه متنی رو بنویسی بعد بدینش دستگاه چاپ و برش شبرنگ اونو در بیاره اگه بصورت عکس باشه نمی تونه متن رو تشخیص بده ولازمش اینه که تبدیل به خط بشه که خودم گشتم پیداش کردم و الان یادم نیست گزینه چیه ولی مخصوص اینکاره راست کلیک کنی اون قسمت بالا یه قسمتی هست برای انجام این کار
اون گزینه هم هست اسمش outline trac

آخرین ویرایش:

SAEED@R

Member
سلام
اگه توی کورل میخاید تایپ کنید بدید برای برش باید روی متن
راست کلیک کنین convert to curves رو بزنین

اگه نوشته رو یه صورت عکس دارید و میخاید تبدیل ب خط
کنید عکس رو درگ کنید توی کورل روی عکس راست کلیک کنید
و outline trace و بعد, یکی از گزینه های زیرش رو برنید
تو پنجره ای که باز میشه تنظیمات مناسب رو انتخاب کنید و
ok کنید.​