مشکل در بکگراند دسکتاپ

amin2008

New Member
دسکتاپ ویندوز xp من به رنگ آبی در آمده که متنی به صورت ریز در وسط آن نوشته شده است (شکل زیر)و این صفحه آبی رنگ با روش های معمول با بکگراند دیگری قابل جایگزینی نمی باشد لطفا من را راهنمایی نموده تا بدون فرمت کردن ویندوز و نصب مجدد آن این مشکل را بر طرف نمایم
attachment.php

پیوست ها

• desktop.gif
    desktop.gif
    23.7 کیلوبایت · بازدیدها: 19

Parham

Well-Known Member
اگر امکان داره یه عکس از صفحه بگیر که بشه پیغام خطا را خوند ... فکر می‌کنم که البته به احتمال زیاد Fatal Error باشه ..

سلام
اگه بعد از نصب نرم افزار خاصي اين اتفاق افتاده اونو پاك كن ببين درست ميشه يا نه، اگه درست نشد از طريق System Restore اقدام كن. از طريق دوم حتما جواب ميگيري.
موفق باشي

amin2008

New Member
par_ham گفت:
اگر امکان داره یه عکس از صفحه بگیر که بشه پیغام خطا را خوند ... فکر می‌کنم که البته به احتمال زیاد Fatal Error باشه ..
تو سیستم خودم هم همین شکلی است.

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
ببین دوست عزیز شما از صفحه Desktopکه عکس گرفتی‌ عکس را کوچیک کردی من عکس بزرگتر باید ببینم تا بتونم اون متن وسط صفحه رو بخونم ...

amin2008

New Member
par_ham گفت:
ببین دوست عزیز شما از صفحه Desktopکه عکس گرفتی‌ عکس را کوچیک کردی من عکس بزرگتر باید ببینم تا بتونم اون متن وسط صفحه رو بخونم ...[/Q

دوست عزیز من تو سیستم خودم هم نمی تونم اینو بخونم.

Parham

Well-Known Member
پس فکر نمیکنم که بشه کمکی‌ کرد چون من باید بدونم که اونجا چی‌ نوشته که بتونم به شما کمک کنم ...

amin2008

New Member
ببین دوست عزیز این مشکل حدود 3 ماه است که گریبان گیر سیستم منه در ابتدا همان نوشته ای که میگی خوانا نیست به طور کاملا واضح و درشت بود اما بعد از نصب آنتی ویروس این نوشتار به صورت کاملا ریز و ناخوانا تبدیل شد و اگر هر گونه عکسی از آن بگیرم آنرا نمی شود خواند. در ضمن فکر می کنم حدس شما درست باشد و سیستم دچار فتال ارور شده است اگر امکان داره من رو بیشتر راهنمایی کن.
متشکرم

Parham

Well-Known Member
پس حدسم درست بود ! ببین مورد خطای fatal error یكی از مواردی هست كه كامپیوتر را از كار میاندازد .كاربران معمولی اجازه صدور بعضی از فرمانها را ندارند، زیرا این فرمانها معمولا به عملكرد سخت افزار، حافظه و پردازش دستگاه مربوطند.
اما گاه برنامه ای به یك محدوده ممنوعه وارد شده و برای محافظت از خود ، سیستم را خاموش می كند .به این ترتیب وقتی سیستم را مجددا راه اندازی می كنی ، همه چیز مثل سابق كار میكند ، جز اینكه در اثر متوقف شدن دستگاه ، تمام داده های ذخیره نشده شما از بین میروند.
حالا پیدا شدن این مشکل دلیل های زیادی داره یکی‌ اینکه شما Spyware گرفتی‌ که کار سیستم شما را مختل کرده و این هم دلیلش عدم به روز کردن سیستم ضد ویروس و یا عدم استفاده از برنامه های فایروال هستش ... یا دلیل دیگه که داره امکان وجود یک Tojan در سیستم شما هستش ... به طور معمولی‌ الان شما نمیتونی‌ که این مشکل را از سیستم خودت حل کنی‌ و با یک System Restore ساده کار را تموم کنی‌ ... اگر گفتم که اون پیغام خطا را باید ببینم ، چون یک سری اطلاعات در اونجا هستش که شاید کمک کنه ... به هر حال برای حذف این مشکل الان شما باید اولین کاری که کنی‌ ... سیستم BitDefender را به طور کامل از سیستم حذف کنی‌ ، پس از اینکه این کار را انجام دادی باید از لینکی که در پایین قرار دادم برنامه Kaspersky را دریافت کنی‌ ، تنها چیزی که الان به ذهنم میرسه که کمکت می‌کنه همین هستش ... پس از اینکه این برنامه را گرفتی‌ سیستم خودتو از نو راه اندازی میکنی‌ و در Safe Mode میاری بالا ، پس از اون این برنامه را نصب میکنی‌ و حتما قبل از همه این مورد ها یک بار در منو Run در Start فرمان mscofig را اجرا میکنی‌ و در قسمت آخر هر مورد مشکوکی‌ که دیدی تیکشو ور میداری ... حالا پس از اینکه kaspersky را نصب کردی در Safe Mode دوباره از نو سیستم را راه اندازی کن و Kaspersky را از درون خود برنامه Update کن ... و بذار که سیستم را به طور کامل چک کنه و در این زمان سعی‌ کن از سیستم هیچگونه کاری نکشی‌ ... امیدوارم که مشکلت حل بشه ....

دریافت : Kaspersky Anti-Virus Personal 2006

- وقتی‌ وارد صفحه بالا شودی روی عبارت Download Now کلیک کن و پس از مدتی‌ برنامه شروع به دانلود شدن می‌کنه ... این نسخه در ضمن نیاز به کرک یا سریال نداره ...

جدیدترین ارسال ها

بالا