[phpNuke] مشکل در ایجاد مدیر در نیوک

سلام دوستان من برای ایجاد کردن یک مدیر جدید توی نیوک مشکل دارم یعنی وقتی تمام گزینه های ایجاد یک مدیر رو پر میکنم و بعد اونو با زدن کلید تعبیه شده تایید میکنم صفحه عوض میشه و دیگه هیچی بهم نشون نمیده و مدیر هم ساخته نمیشه البته من فقط یه مدیر دارم و میخوام مدیرهای زیرمجموعه مدیر اصلی رو بسازم که اینطوری میشه ، بعد یه سوال هم داشتم اینکه ماژول یونیورسال در نیوک پلاتینیوم چه کار میشه باهاش کرد یه چیزایی خودم سر دراوردم ولی اگه توضیح کاملی هست بدید خیلی ممنون میشم ، یه سوال دیگه اینکه در نیوک پلاتینیوم یه ماژول هست به نام Staff یا همون کارمند... این به چه کاری میاد وقتی من با خود نیوک میتونم مدیر درست کنم اگه امکان داره درباره این هم یه توضیح بدید خیلی متشکر میشم سوال دیگه هم این که در ماژول classifieds که یه سیستم آگهی خیلی خوبه و آقا صادق مدیر انجمن زحمت کشیدن و اینو به من معرفی کردن ، توی این ماژول امکان اینکه یوزر بتونه برای آگهی که داره ایجاد میکنه بتونه حداقل یه عکس آپلود کنه وجود نداره ، من میخواستم که ببینم امکانش هست با دستکاری کردن کدهای این ماژول کاری کرد که یوزر بتونه عکس هم برای آگهیش آپلود کنه ؟

در آخر هم واقعا" از همگی متشکرم که سوالاته منو پاسخ میدن و منو راهنمائی میکنن سال پرخیرو برکتی رو برای همگی آرزو میکنم :)

جدیدترین ارسال ها

بالا