مشکل در ایجاد فرم

Nokhodi

Member
سیلام
خو فین ؟
من چند تا مشکل دارم
1 - من یه انجمن روی سیستم خودم نصب کردم برای ثبت نام وقتی مراحل ثبت نام تموم میشه خطا میده
debug mailer
2- وقتی user ثبت میشه قسمت آواتار نداره که user بتونه واسه خودش عکس بذاره
3-برای درست کردن فرم به صورت فارسی هم باید چیکار کنم چون پک فارسی رو دل کردم ولی کار نمیکنه
فعلا همینا تا بعد باز مزاحم بشم.

torgheh

Active Member
سیلام
خو فین ؟
من چند تا مشکل دارم
1 - من یه انجمن روی سیستم خودم نصب کردم برای ثبت نام وقتی مراحل ثبت نام تموم میشه خطا میده
debug mailer
2- وقتی user ثبت میشه قسمت آواتار نداره که user بتونه واسه خودش عکس بذاره
3-برای درست کردن فرم به صورت فارسی هم باید چیکار کنم چون پک فارسی رو دل کردم ولی کار نمیکنه
فعلا همینا تا بعد باز مزاحم بشم.

سلام

جواب :

1- در مورد ارور مربوط به ایمیل یک مشکل از اینه که تنظیمات smtp رو درست تنظیم نکردی که تنظیماتش مربوط میشه به سرور ایمیل و اسم کاربری و پسورد اون

یکی دیگه هم فکر می کنم شما توی پوشه زبان و باز توی پوشه email که در پوشه زیان هست فاسلهای tpl رو که برای ارسال ایمیل هستن نداری

مربوط میشه به یمی از این دو تا که گفتم

2- احتمالا توی بخش تنظیمات آواتارها در بخش پیکربندی سیستم تنظیمات شما مشکل داره

در ضمن امکان داره بعد از تنظیم کردن اون قسمت برای آپلود مشکل داشته باشی که باید پوشه آواتار ها رو هم سطح دسترسی اش رو به 777 تغییر بدی

3- برای فارسی کردن فرومت هم باید همون پک فارسی رو توی پوشه language آپلود کنی و بعد زبان اصلی انجمن رو به فارسی تغییر بدی --- فایلهای tpl رو هم از توی پوشه lang_english >>> email کپی کن توی lang_farsi>>>email

البته در مورد توضیحات بالا من احتمال میدم بعضی جاها رو منظورت رو متوجه نشده باشم

اگه اشتباه گفتم بگو

Nokhodi

Member
مشکل اول وجود داره
راستي تنظيماتsmtp کجاست؟
دومين مشکل يعني نبودن فايلهاي tpl در پوشه زبان فارسي نگاه کردم 15 تا فايل tpl داشتم و فکر نکنم مشکل از اونجا باشه مشکل از همون مورده اول هست که گفتين.
درمورده مشکل دوم آواتار را هم حق با شما بود اصلا حواسم نبود و نيگاه نکرده بودم و اونم درست شد.
در مورده مشکل سوم هم پک فارسي رو از دوباره دل کردم و مشکلي نداشت
الان فقط اين مشکل رو دارم که :
وقتي موضوعي فارسي تايپ ميشه حرف (ي) به صورت کد مياد ولي در متن هيچ مشکلي نداره.
و اينکه چطوري ميشه يه پست رو فقط قفل کرد ولي پستهاي ديگه اون بخش قفل نشن و واسه کاربرها قابل دسترسي باشن
ممنون .....

torgheh

Active Member
مشکل اول وجود داره
راستي تنظيماتsmtp کجاست؟
دومين مشکل يعني نبودن فايلهاي tpl در پوشه زبان فارسي نگاه کردم 15 تا فايل tpl داشتم و فکر نکنم مشکل از اونجا باشه مشکل از همون مورده اول هست که گفتين.
درمورده مشکل دوم آواتار را هم حق با شما بود اصلا حواسم نبود و نيگاه نکرده بودم و اونم درست شد.
در مورده مشکل سوم هم پک فارسي رو از دوباره دل کردم و مشکلي نداشت
الان فقط اين مشکل رو دارم که :
وقتي موضوعي فارسي تايپ ميشه حرف (ي) به صورت کد مياد ولي در متن هيچ مشکلي نداره.
و اينکه چطوري ميشه يه پست رو فقط قفل کرد ولي پستهاي ديگه اون بخش قفل نشن و واسه کاربرها قابل دسترسي باشن
ممنون .....

تنظیمات smtp توی بخش پیکربندی بندی سیستم هستن
که شما باید از طریق cpanel یه ایمیل ساخته باشین و آیدی رو مثلا [email protected] وارد کنید و پسورد هم که مشخصه باید خودش باشه یه قسمت می مونه مربوط به بخش سرور smtp که باید از توی همون بخش تنظیمات نگاه کنید و یا از مسول هاستتون بپرسین البته معمولا به این شکله mail.yourdomain.com

مشکل حرف ی هم به دلیل فارسی ساز شما هست که از فارسی ساز با انکودینگ عربی استفاده می کنین شما بهتره از فارسی ساز مجبد آنلاین استفاده کنید که توی تاپیک ها مهم شده بالا قرار دارند

قفل کردن و کارهای مدیریتی رو هم یه سرچ بکنین توی یکی از همین تاپیکهایی که اخیرا ایجاد شده بود توضیح دادن یکی از دوستان

جدیدترین ارسال ها

بالا