Fa مشکل در اپدیت و حذف در sql

amin_bp

Member
سلام
من تیبل ساختم همه چیز برای وارد کردن اطلاعات عالیه ولی
1- وقتی میخوام اطلاعات رو با اطلاعات جدید آپدیت کنم یا اصلا اطلاعات مثلا ردیف 3 رو پاک کنم هیچ اتفاقی نمیافته .
2-راستی وقتی اطلاعات جدید وارد میکنم براش مهم نیس که تو عدد ردیفها قبلا ردیف 1 وارد شده و یه ردیف 1 دیگه ساخته میشه با اطلاعات جدید ! نمیخوام اینجوری باشه

برای آپدیت اینجوری وارد میکنم
update table set (a,b,c) values (q$,e$,r$) where radif= e$ ' (end
end رو نوشتم که درست وایسه! (اینجا)

برای دیلیت هم
delete from table where radif=e$ (end

amin_bp

Member
جناب سیلور کاور سرویس شدم از بس رفرش زدم ! یه سوال دیگه : برنامه های ساخته شده با mmb و sql رو سیستم های دیگه مشکلی از لحاظ تیبل ها و رکورد هاشون به زبان فارسی ندارن؟؟ ((language for non unicode application ) رو هم فارسی میکنیم براشون)

اینجا جا میخوام از تمامی کسایی که آموزش گذاشتن و مخصوصا کسایی که پلاگین ها رو با این همه سختی ساختن و به صورت فیری رو نت میزارن کمال تشکر رو داشته باشم ( دمتون گرم) ( دکمه تشکر هم زدم ولی افاقه نداشت)!

amin_bp

Member
اقا فهمیدم !!!
e$ رو باید اینجوری وارد میکردم !!! \''+e$+'\'

شرمنده هی انجمن رو داغون میکنم ! برای جبران یه ترفند میذارم ولی فک کنم دوستان بدونند . خالی از لطف نیس

اول تو پینت یه عکس اینجوری درست و با فرمت jpeg سیو میکنین

Untitled.jpg

بعد وارد mmb و روش دوبار کلیک ( زمینه ی mmb رو سفید بگیرید )

transparent رو فعال و رنگ پایینش رو مشکی انتخاب کنید همین !!! این هم نتیجه
uFEggl0ColEIJpq1z2cNKhBEIJNLUEQjBtaomG9wslEEqgVUogBNNWuezhpEMJhBJoagmEYNrUEg3vF0oglECrlEAIpq1y2cNJhxIIJdDUEgjBtKklGt4vlEAogVYpgRBMW+Wyh5MOJRBKoKklEIJpU0s0vF8ogVACrVICIZi2ymUPJx1KIJRAU0sgBNOmlmh4v1ACoQRapQRCMG2Vyx5OOpRAKIGmlkAIpk0t0fB+oQRCCbRKCYRg2iqXPZx0KIFQAk0tgRBMm1qi4f1CCYQSaJUSCMG0VS57OOlQAqEEmloCIZg2tUTD+4USCCXQKiUQgmmrXPZw0qEEQgk0tQRCMG1qiYb3CyUQSqBVSiAE01a57OGkQwmEEmhqCYRg2tQSDe8XSiCUQKuUQAimrXLZw0mHEggl0NQS+P9m+GpGIYyRtwAAAABJRU5ErkJggg==

122.png

اگه اینجوری نشد رو color safe کلیک کنید و transparent را تو color safe اون گوشه فعال کنید . بالای گزینه transparent میتونید میزان مشکی دور را کم هم کنید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا