تغییرات فایل 1 مشکل در انتقال بین سکانس ها

MehriMoradi

New Member
سلام
خیلی از کلیپ های آماده ای که وجود داره به این صورته که از یک بخش sequnce اصلی و یک بخش sequnce تدوین شده تشکیل شده که فیلم اصلی در سکانس اول قرار میگیره و بعد قسمت هایی که مشخص شده از اون فیلم اصلی در سکانسی که تدوین روش انجام شده قرار میگیره. من وقتی میخوام تکه هایی از فیلم اصلی رو داشته باشم تکه تکه ازش کات میکنم و استفاده میکنم که اصلا کار جالبی نیست اگه میشه توضیح بدید چطور میشه مستقیم از همون فیلم اصلی انتخاب کنم تا اگر خواستم برای کلیپ دیگه ای هم استفاده کنم فقط فیلم اصلی رو تعویض کنم . مرسییی​

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سوالتون به شدت کلی هست و من فکر میکنم مشکلتون در بحث شناخت تدوین باشه

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
شما میتونید با نگه داشتن alt و کشیدن تکه ویدئوتون به جای مورد نظر یه کپی از اون تکه کات بگیرید که بتونید چندجا استفاده کنید .

sina57

Member
دوست عزيز
اغلب دوستان مبتدي هنگام استفاده ازاديوس يا ساير نرم افزارهاي مونتاژ و البته نه ميکس! مرتکب اشتباهات بسيارپيش پاافتاده اي ميشن
قبل از قراردادن فيلم اصلي درسکانس مبنا لازمست حتمآ برداشت اصلي شما راف کات شده باشدبه اين معناکه قسمتهاي غيرضروري و يابرداشتهاي مشابه ولي غيرمفيدازآن حذف شده باشد
بعدبطورکلي تنظيم وايت بالانس و رنگ و نورشده باشد
حالاباساخت سکانس مونتاژ و کشيدن سکانس مبنادرون اين سکانس ميتوانيد سينک ضرب آهنگ و تغييرات سرعت فيلم و افکت گذاري را انجام دهيد
ازاين به بعد هرفيلمي که درون سکانس مبنا قراربگيردخروجي آن ازسکانس مونتاژ همان پاسخ سوال شماخواهدبود.موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا