[phpNuke] مشکل در استفاده قالب های ایران نیوک در مشهد تیم

alaki_2880

New Member
با سلام ... بنده یک قالب ایران نیوک دارم که میخوام اون رو در نیوک مشهد استفاده کنم اما کلا مورد داره یعنی بلوک های ترتیب چیدنشون به هم میریزه اگر کمک کنید که چطور این فایل رو ادیت کنم و قالب رو تبدیل کنم و یا اگر لینکی در این موضوع بزارید ممنون میشم و سایتی که قبلا این کار رو انجام داده و این قالب خراب رو تبدیل کرده به مشهد تیم سایت http://www.pnnc.ir هست .. :razz:

holman

New Member
خب به احتمال زياد نحوه آپگريد به قالب هاي مشهدتيم بايد وجود داشته باشه در سايت اصليش phpnuke.ir .
از طرفي .
شما ميتوني اول بري سراغ نحوه تبديل به قالب هاي ايران نيوك بعد عكس اون چيزايي رو كه گفته انجام بدي تا به حالت قالب معمولي در بياد بعد بري به مشهدتيم تبديل كني :)

alaki_2880

New Member
Holman , جان میشه یک لینکی چیزی در رابطه با این موضوع بزارید ؟ من که هرچی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم ممنون میشم که کمک کنید ... با تشکر :oops:

VAHID216

مدیر بازنشسته
شما زمانی که نیوک مشهد تیم رو داونلود کردید باید پوشه ای با همچین نامی باشه. Theme conversion . یا در بخش مقالات سایت مشهد تیم.
موفق باشید

alaki_2880

New Member
Vahid216 , جان هیچ کدوم از این راهنمایی هایی که کردی وجود نداشت ... یعنی نه پوشه Theme conversion وجود داشت و نه در بخش مقالات سایت مشهد تیم ... اگر لینک مستقیم برام پیدا کنید ممنون میشم توجه کنید که نیوک آخرین ورژن است ... ممنون

VAHID216

مدیر بازنشسته
من می گردم براتون اگه پیدا شد که هیچ اگه نشد شما تو خود انجمنشون یه درخواست بدید چون هر چی باشه نیوک خودشون رو اون ها بهترا از هرکس دیگه ای مشناسن.
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا