مشکل در اجرای پلاگین Magic Bullet look

adame_haji

Member
سلام دوستان
چند تا مشکل دارم
1- مجموعه RedGiant.Magic.Bullet.Suite.v12.0.4.CE رو نصب کردم . پلاگین Magic Bullet look داخل پریمیر در زیر شاخه افکت ها دارم . وقتی روی فیلم میندازم و توی تنظیمات افکت روی دکمه edit کلیک میکنم تا برنامه Magic Bullet look باز بشه پریمیر بصورت کلی stop working میده و باید کلوز کنم

ورژن های مختلف 12 رو تست کردم ولی جواب نداد.
سیستم عامل و نسخه پریمیر :
perimer CS6
Windows 7 64bit
شاید این ورژن ها به این پریمیر نمیخوره . کسی هست که توی پریمیر نصب کرده باشه ؟

2- برنامه Prodad Mercalli رو نصب کردم . وقتی اون رو میندازم روی کلیپ اصلا کلیپ دیگه preview نمیده و سیاه نشون میده و توی افکت کنترل هم هیچ دکمه ای نداره که تنظیماتش باز بشه

شاید ورژن مناسبی نصب نکردم . ورژن 2 رو نصب کردم ولی موقع نصب خودش میخواست پلاگین پریمیر 5.5 (که من اصلا روی سیستم ندارمش ) رو نصب کنه .
من بعد از نصب رفتم توی شاخه پریمیر 5.5 و فایل proDADMercalli20Prem2.prm رو به شاخه زیر منتقل کردم که توی پریمیر شناخته بشه
C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\CS6\MediaCore
با همین روش prodad vitascene رو نصب کردم جواب داد و دکمه کنترل هم داشت . ولی مرکالی دکمه کنترل برای رفتن توی تنظیمات نداشت

3- نرم افزار PluralEyes رو برای سینک اتوماتیک کلیپ های فیلم برداری شده بر اساس صدای روی کلیپ (موقعی که چند دوربینه کار میکنیم ) روی پریمیر هم جواب میده ؟
اگه جواب میده میشه لینک بدید و اکه جواب نمیده نرم افزار مشابه برای پریمیر چیزی هست ؟

4- پلاگینی هست که بشه بصورت موضعی بخشی از فیلم رو واضع نگه داریم و بقیه تصویر رو تار کنیم . میدونم که مجیک بولت لوک اینکارو میکنه ولی نتونستم ازش استفاده کنم چون ارور میده (توی سوال اول گفتم ).

5- برای اصلاح رنگ های حرفه ای چه پلاگینی پیشنهاد میدید . بغیر از مجیک بولت لوک (البته اگه بتونم مجیک بولت رو روی cs6 نصب کنم همین کارمو راه میندازه )

ممنون
شرمنده از سوالهای زیادی که پرسیدم

reza55n

New Member
4. تو همون فیلتر Blur میتونی از Mask استفاده کنی و ترکینگ هم داره

5. پلاگین Color Finesse خیلی پیشرفته و با امکانات کامل مثل منحنی های HSL و YCbCr و حتی CMYK و سیستم رنگ 32 بیتی هستش، البته اگه اینم هنگ نکنه:)
FilmConvert هم خوبه
ولی فکر میکنم ابزارهای خود Premiere کافی باشه. اگه برنامۀ DaVinci Resolve رو نیگا کنی که تقریباً بهترین برنامۀ تصحیح رنگ دنیاس و تو خیلی فیلمای هالیوودی استفاده میشه، همین ابزارای تصحیح رنگ پریمیر رو داره، و مزیتش ترکینگ بهترش، راحتی استفاده و Keyerهاشه!

adame_haji

Member
دوست عزیز کجای فیلتر blur ماسک داره ؟
من چیزی ندیدم
ماسک پریمیر کجاست ؟
ترکینک هم نداشت
فقط میشد با کی فریم در ثانیه های مشخص قدرت بلور رو کم و زیاد کرد

adame_haji

Member
من دنبال پریست های آماده برای اصلاح رنگ هستم . نه اینکه خودم بشینم دونه دونه اصلاح رنگ کنم . ترجیها میخام پریست آماده رو اعمال کنم بعد خودم تغییرات جزئی بدم
ممنون از راهنمایی هاتون

جدیدترین ارسال ها

بالا