مشکل خواندن و نوشتن یک فایل txt از یک هاست دیگر !!؟؟

سلام به همه

چجوری میشه در یک صفحه از یک هاست دیگر ، به یک فایل txt در یک هاست دیگر دسترسی داشت و عمل خواندن و نوشتن رو انجام داد ؟؟؟

مثلا میخوام از سایت www.xxx.com و هاستش به سایت www.yyy.com که هاستی دیگر دارد که در آن فایلی به نام aaa.txt رو خوند یا چیزی توش نوشت

dvdtools

Banned
خوب این ملزم به این است که شما اجازه دسترسی به هر دو هاست رو در وحله اول داشته باشد.قطعا منظورتون دسترسی غیر مجاز که نیسیت؟

farik

Well-Known Member
باسلام..
حوب دوست عزیز در اینجا من کاری به امکانات سیستم ندارم چون حقیقتش اطلاعی ندارم که آیا ممکنه از طریق رابط کاربری مثلا cpanel این کار رو کرد یا نه...{منطور از رابط همون چیزی هست که یک زمانی یادمه یک سری از دوستان اسکریپتی نوشته بودن که از رطیق سوکت باهاش کار انجام میداد و..}
برای این کار من اگه خودم بخوام انجام بدم از سوکت یا CURL استفاده میکنم...و لی یک روش راحت اینه :فرض کنین هاست اولی که دارین روش مار میکنین هاست 1 و دومی هاست 2 باشه...و فایلی که میخواد ادیت بشه تو هاست 2 باشه..راحت ترین کار اینه اول یک قایل در هاست2 بسازین که کارش اینه که یک فایل رو بگیره آدرسش و کپی کنه تو هاست(اسکریپت مشابهش رو دوستان نوشتن تو انحمن دستورش هم راحته copy...تو php.net بزنین و مطالعه کنین توضیحاتش رو)....بعد شما تو هاست 1 دقیقا عین همون نوتی رو میخواین تو هاست دو ویرایش بشه رو درست کنین..و با استفاده از یکی از دستورات fread,includ و یا اگه میخواین کار جالب تر باشه و بعدا هم بتونین یوزر نیم و پسورد بهش اضافه کنین با curl اسکریپنی که تو هاست 2 ساختین رو باز کنین تا فایل رو کپی کنه..البته من اگه جای شما بودم با متد GET حداقل{چون POST دردسر هاش باز زیاد} یک رمز عبور هم میگذاشتم سر راه که هر کسی نتونه بیاد این کار رو انجام بده..
موفق باشید..

ممنون از جوابت . اما من هیچی متوجه نشدم . لطف کن فقط دستوراتش رو بنویس . همین . مرسی

farik

Well-Known Member
باسلام مجدد..
دوست عزیز درسته که سعی کردم توضیح بدم..ولی دستورات رو نوشتن زمان میبره و متاسفانه من فعلا همچین زمانی رو ندارم..با عرض پوزش..
موفق باشید..

hasanak852

Active Member
به زبون ساده تر:
خوندن از فایل که مشکلی نیست
برای نوشتن:
توی yyy.com یه برنامه بنویس تا اطلاعات دریافتی رو داخل فایل بذاره
بعد اطلاعاتی که میخوای وارد فایل کنی از xxx.com با متد POST بفرست برای همون برنامه
راحتترین روش...
البته برای اجرا یه پسووردی هم بذار تا کس دیگه نتونه اجرا کنه

hasanak852

Active Member
مشکل من فقط خوندن از فایله ... اگه کدی داری بده ...

من فرض رو بر این گرفتم که پی اچ پی فولی!
فایل abc.txt رو توی yyy.com آپلود کن
بعد این برنامه رو توی فایل abc.php بنویس کن و توی xxx.com آپلودش کن:
[PHPS]
$abc = file_get_contents('http://www.yyy.com/abc.txt');
echo '<pre>
'.$abc.'
</pre>';
[/PHPS]​
حالا برو به آدرس www.xxx.com/abc.php

hasanak852

Active Member
دوتا حالت داره:
یا مارو گرفتی
یا پی اچ پیت در حده جلبکه!
به جای yyy.com اسم سایتتو بذار، البته توی دوتا ' (Apostrophe)

آیا شما فکر میکنی که این ارور ها رو از خودم درآوردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب ارور میده دیگه ... بگم ارور نده ؟؟؟؟؟!!!!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا