[phpNuke] مشکل خروج از مدیریت ناک 7.8

ssj

Member
سلام به همگی .... من بلاخره پس از رنج و زحمت فراوان تونستم که NUK 7.8 رو روی سایتم نصب کنم .....
:D :D
ولی حالا یه مشکل دارم و اونم اینه که وقتی به عنوان مدیر داخل می شم ... و تغییرات رو هم اعمال می کنم .... بازم هیچ مشکلی ندارم ها تا اینجاش !!!:D
ولی وقتی که روی آیکن " خروح " کلیک میکنم ...تازه مشکل به وجود می آد ....:-?
یعنی خروج که می کنم .... دیگه نمی تونم که وارد شم .... یعنی صفخه /admin.php رو اجرا نمی کنه ..... و اگه وارد این صفحه بشم ... پیغام GET OUT می ده ! با دو تا چشم " خـــــفـــــــن " !!!
اگه کمک کنین بازم مث همیشه ... خوشحالم می کنین ....! در ضمن ماه مبارک رمضان هم مبارکتون باشه ! .... ما رو هم سر نماز هاتون دعا کنین ....!!:)

S4DEGH

Well-Known Member
والله فكر كنم مشكل مال نگهبان ناك باشه !
ببينم مطمئن هستي درست نصب كردي !؟ درضمن فايل admin.php به 645 تغيير بده ببين درست ميشه ؟!

منم ماه مبارك رمضان رو تبريك مي گم !
icon_smile.gif

ssj

Member
سلام آقا صادق خوبین ؟
من نمی تونم با برنامه های ftp که کار می کنم ... CHMODE رو تغییر بدم ... فکر کنم که چون رجیستر نشده است واسه همینه ... فقط upload & download می کنه از وقتی هم که
ار وقتی هم که ناک رو نصب کردم ... نتونستم که ختی chmode config رو هم عوض کنم ... باید چه کار کنم ؟ شاید هم همین تور که شما می فرمایین از 666 بودن کانفیگ باشه .... از اینکه درست نصب شده که شک ندارم .... چون وارد بخش مدیریت شدم ... ولی خوب دیگه وقتی " خروج از سیستم " رو زدم .... دیگه کاملاً خارج شدم و دیگه وارد نشدم ..... :D :D
شما می گین که چه طوری chmode رو تغییر بدم ؟ با عنایت به اینکه با راست کلیک روی قایل و Properties/chomode در برنامه های ftp ام smartftp & voyager ftp هیچ کدوم change نمی کنن .... :wink:

Parham

Well-Known Member
نگید هیچ کدام ... ! میتونید به راحتی‌ هم با دستور تغییر بدید هم از برنامه های مطمئن تر مثل SmartFTP یا FileZilla عوض کنید ... اگر باز هم نشد با استفاده از File Manager در Cpanel - اگر که از Cpanel استفاده می‌کنید - تغییر بدید ... به این صورت که فایل مورد نظر را پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید و در قسمت راست صفحه بر روی Change Permissions کلیک کرده و تغییرات را ایجاد کنید ...

S4DEGH

Well-Known Member
آره از File Manager هم ميشه !

در مورد برنامه FTP يكي خودم سراغ دارم به همراه ريجستريش تونستم مي فرستم !

ssj

Member
سلام مجدد ... پرهام جان همون جور که گفتی من Filezilla رو گرفتم و همین طور ناک 7.9 رو ولی هنوزم همون مشکل رو دارم یعنی وارد بخش مدیریت سایتم نمی تونم بشم ... همین الان نصب ناک 7.9 مشهد تیم تموم شد ... تنظیماتشو هم انجام دادم ... chmode config رو هم با filezilla به 644 تغییر دادم ....ولی بازم وارد صفحه admin نمی تونم که بشم .... پیغام Get OUT می ده همراه با دو چشم که در پوشه /images/eyes.gif هستش .... من چه کار باید بکنم ؟

ssj

Member
آقا دست همگی درد نکنه ... !!! خیلی خیلی ممنون !
مشکلم همون جور که دوست عزیزمون Izone فرمودن کاملاً حل شد .... بازم از همگی که بهم کمک کردین ممنونم ... خوش باشین ...

جدیدترین ارسال ها

بالا