مشکل جمع شدن پست ها و تشکرها

m0jtabaE85

New Member
سلام من از 3.8.5 استفاده می کنم . یک مشکل دارم و اون این هست که تعداد پست ها با تشکر ها جمع میشه . به نظرتون چکار کنم ؟‌؟‌

m0jtabaE85

New Member
سلام
دقیقا مشکل از این قرار هست که فرضا شما 25 پست ارسال کردید . حالا شروع به زدن دکمه تشکر می کنید به ازای هر 3 الی 4 تشکر یک پست اضافه می شود .
یک سری یوزر ها هستند که اصلا 1 پست هم ندادند ولی مقدا پست هاشون رو مثلا میزنه 450 تا چک که میکنم می بینم همش تشکر کردن .
اگر راهی به ذهن تون می رسه بگید. ممنون

v.b.f1

Active Member
خب یه سوال وجود داره این مشکل از کی شروع شده از اول نصب هک تشکر یا نه یه مدتیه که این مشکلات پیش اومده؟

در کل الان شمارنده ها دوچار مشکل شدن

اگر مشکل با نصب هک تشکر بوده که باید هک تشکر رو حذف کنید و یه هک با نسخه متفاوتی نصب کنید اما
واسه تعمیرشونم
توی ادمین سی پی قسمت تعمیرات >>>>>به روز کردن شمارنده ها >>>>> یکی یکی اطلاعاتشونو آپدیت میکنید

که اگه پیداش نکردی لینکش اینه
http://xxx.com/forum/admincp/misc.php?do=chooser

m0jtabaE85

New Member
بازهم تشکر میکنم از پاسختون.
این هک از ابتدا این طور بود . چندتا از دوستان گفتن مشکل از فارسی ساز هست .چند تا لینک دادن فارسی ساز رو عوض کردم ولی نشد .
توی ادمین سی پی قسمت تعمیرات >>>>>به روز کردن شمارنده ها >>>>> رو هم انجام دادم فایده نداره .

v.b.f1

Active Member
بازهم تشکر میکنم از پاسختون.
این هک از ابتدا این طور بود . چندتا از دوستان گفتن مشکل از فارسی ساز هست .چند تا لینک دادن فارسی ساز رو عوض کردم ولی نشد .
توی ادمین سی پی قسمت تعمیرات >>>>>به روز کردن شمارنده ها >>>>> رو هم انجام دادم فایده نداره .

مجتبی جان تا حالا این مشکلو روی یه قالب دیگه امتحان کردین مثلا یه قالب نصب کنید بعد از یکی از اعضا تشکر کنید ببینید مشکل سرجاشه یا نه اگه بازم مشکل حل نشد

اون موقع دیگه مشکل از هک تشکره که باید یه نسخه استانداردو واستون گیر بیارم یا اینکه از اون هک پیشرفته تشکر + پسندیدم استفاده کنید

m0jtabaE85

New Member
سلام بازهم تشکر میکنم از پاسخت . از اون جایی که شرایط عوض کردن قالب نیست اگر اون هک که میگید رو معرفی کنید ممنون میشم دادش .

v.b.f1

Active Member
چرا شرایط عوض کردن قالبو ندارید؟

ببینید این یک هک عربیه خب اینو امتحان کنید مال تشکر و پسندیدنه

اگه درست بود بگین تا من براتون فارسیش کنم

پیوست ها

• tashakor.zip
    110.3 کیلوبایت · بازدیدها: 3

جدیدترین ارسال ها

بالا