مشکل جدی خواهشاً کمک

سلام دوستان. به یک مشکل جدی برخورد کردم عاجزانه درخواست کمک دارم . عکس رو پیوست کردم. در ضمن مشخصات سیستمم : رم 3 گیگ. سی پی یو 4هسته ای 4 مگ کش. کارت گرافیک 256 تحویل کار دارم خیلی خیلی ضروری هستش .

پیوست ها

• error 01.JPG
    error 01.JPG
    201.3 کیلوبایت · بازدیدها: 25

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام دوست عزیز
مشخصا با کمبود حافطه روبرو هستید .
چند کار میشه کرد .
سایز رندر رو کوچک کنید
درایوی که درش مکس نصب هست رو حداقل 3 گیگ خالی نگه دارید .
در هر درایو با توجه به مقدار رمتون 5 گیگ پیج فایل در نظر بگیربد .
تعداد فیس های موجود در فایل رو کاهش دهید .
از تکسچرهای کم حجم تر استفاده کنید .
.
.
.
.

موفق باشید

Ultra3D

Well-Known Member
حرف دوستمون درسته ولی
اگر نور های زیادی تو صحنه داری از چند تاش صرف نظر کن که هیچ چی بیشتر از نور ها (مخصوصا ً فتومتریک) صحنه رو سنگین نمی کنه!!
من هم یک پروژه سنگین داشتم که اونقدر لامپ هلوژن درست کرده بودم که وقت رندر این ارور رو می داد!!

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
با سلام
سایز رندرش 600*800 و موتور رندرشم mental ray اگه تصویرو ببنید متوجه میشید.ویندوزم xp از سری های دستکاری شده.خوب همچین مشکلی پیش میاد دیگه.جواب دوستان کاملا درسته ولی یه پیشنهادهایی که من بهت میکنم
1- وقتی موتور رندرتو منتال انتخاب کردی کلید F10 بزن تو قسمت Processing برو همون اول یه گزینه هست به اسم Memory Option تو قسمت Memory Limit مقدار رمتو افزایش بده البته با توجه به مقدار حافظه رم سیستمون.
2- یه ویندوز 7 64 بیتی نصب کن تمام مشکلت حل بشه.
موفق باشی نتیجه کارم اطلاع بده ممنون

www_3d_boy3

Well-Known Member
با سلام
سایز رندرش 600*800 و موتور رندرشم mental ray اگه تصویرو ببنید متوجه میشید.ویندوزم xp از سری های دستکاری شده.خوب همچین مشکلی پیش میاد دیگه.جواب دوستان کاملا درسته ولی یه پیشنهادهایی که من بهت میکنم
1- وقتی موتور رندرتو منتال انتخاب کردی کلید F10 بزن تو قسمت Processing برو همون اول یه گزینه هست به اسم Memory Option تو قسمت Memory Limit مقدار رمتو افزایش بده البته با توجه به مقدار حافظه رم سیستمون.
2- یه ویندوز 7 64 بیتی نصب کن تمام مشکلت حل بشه.
موفق باشی نتیجه کارم اطلاع بده ممنون

این گزینه کجاست؟
30474791075782654821.jpg

ممنون از عزیزان که کمک کردید . دوست عزیز من هم مکس 2009 کار می کنم قسمت افزایش رم رو تو مکس 2010 دیدم ماله مکس 2009 کجاست ؟؟؟؟؟

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
با سلام
دوست عزیز شما اگه یه 64 بیتی نصب کنی نیاز به این کارم نیست تو مکس 2009 هست همونجایی که گفتم.عکسم میزارم ببینی

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    460.4 کیلوبایت · بازدیدها: 11
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا