مشکل ثبت مطالب در گوگل !!!

ahmad2222

New Member
سیستم سایت من وردپرس هست و از افزونه ی all in one seopack استفاده میکنم اما یه مشکلی هست اینه که وقتی مطالب سایت خودم رو تویگوگل سرچ می کنم عنوان و لینک اصلی سایتم رو نشون میده ولی من می خوامعنوان و لینک مربوط به مطلب رو برای وارد شدن به سایت نشون بده . لطفاراهنمایی کنید

ajomehri

Member
من که نگرفتم ولی نگران نباش زمان میبره موتورهایی جستجو همه صفحاتی که بایدو ایندکس میکنن که معمولا از صفحه اول سایتت شروع میکنن
تو گوگل دستور site:mywebsite.com رو اجرا کن ببین خروجی چی میده بشت ؟ چند صفحت ایندکسیده ؟

pouya saadeghi

Active Member
از سايت هاي مشابه به صفحات مختلفتون لينك بگيريد.
روي محتواي صفحه مورد نظر بيشتر كار كنيد.
الان صفحه اصلي شما براي گوگل ارتباط بيشتري به موضوع جستجو شده داره . واسه همين صفحه اصلي لينك شده.

آخرین ویرایش:

asadiweb

Member
سعی کنید از سایتهایی لینک جمع کنید که حداقل رنک 4 دارند اینطوری زودتر به نتیجه می رسید

رنک 4 => اکثر تالار گفتگو های بزرگ ایرانی

موفق باشید :cool:

ahmad2222

New Member
پست های من توی گوگل خیلی سریع ثبت میشه اما من یه چیز دبگه دارم میگم.
مثلا من یکی از مطالب سایتم مثل "نرم افزار بهینه سازی سرعت هاردیسک با Advanced Defrag v4.4.1 "
توی گوگل سرچ میکنم لینکی که گوگل برای ورود به سایتم میاره آدرس و عنوان اصلی سایت خودم هست اما من می خوام لینک و عنوان مربوط به خود مطلب رو برای ورود به سایت بیاره اینجوری www.Mysite.com/.../نرم-افزار-بهینه-سازی-سرعت-هاردیسک-با-advanced-defr.html
می خوام بدونم این از چیه از افزونه یا قالب یا گوگل ... هست .اگه کسی درباره وردپرس اطلاعات داره جواب بده .

pouya saadeghi

Active Member
اول بگم که گوگل برای نمایش url های غیر انگلیسی در نتایج جستجو وسواس زیادی به خرج میده و اعتبار سایت باید بالاتر از حد معمول باشه که گوگل url غیر انگلیسی از اون سایت رو نمایش بده.
بعدش هم من جوابتونو در بالا گفتم.

مثلا شما یه مطلبی در آدرس mysite.com/my-article.html دارید عنوانش هم گذاشتید: "مقاله من" ، حالا شما باید توی صفحات سایت خودتون و سایتای دیگه (حداقل 20 تا سایت رتبه بالا) لینک این صفحه رو با عنوان "مقاله من" قرار بدید. اونوقته که وقتی کاربر کلمه "مقاله من" رو جستجو کنه به جای صفحه اصلی ، به URL مورد نظر شما میرسه :wink:

سوالی بود در خدمتم:cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا