مشکل ثبت لوگوی Vray روی تصویر خروجی

vpic

Well-Known Member
با تشکر از استاد.من وقتی رتدر میگیرم نوشته های وی ری به صورت پراکنده روی متریال ها هم رندر میشه.من اونو کراک هم کردم.

vpic

Well-Known Member
نه کرک مال خودشه.بعضی وقتا میاد بعضی وقتا مشکلی ندار و نوشته ای در کار نیست.راستی من امروز با وی ری شروع کردم به کار.مدلینگ خیلی کار کردم.این وی ری رو لازمه یاد بگیرم.اصولا به چند قسم تقسیم میشه؟متریالو نورو ... راستی آموزش های تو سایت انجام میدادم(سلام وی ری)زمان رندر نوشته بود28 ثانیه ولی واسه من 3:43 ثانیه دستورات رو طبق آموزش انجام دادم.5 بار چک کردم.با تشکر

شما احتمالاً دارید از نسخه 3 وی ری استفاده میکنید ، اگه درسته پس این نسخه همچین مشکلاتی داره !
و کرک نمیشه ، در ضمن اگر تازه کار هستید به نظر من بهتره اول از منتال ری شروع کنید ...
شاید وی ری در ابتدا یکم سخت باشه.

vpic

Well-Known Member
بله از نسخه 3 استفاده میکنم.با مکس 2010 هم کار میکنم.چه ورژنی رو دانلود کنم کامل و بدون دردسرتره؟واسه 2010.
نمی خوام از یه شاخه به اون شاخه بپرم.می خوام با وی ری شرو کنم و از اول هرچندسخت باشه.
ازت بابت راهنماییهات تکر میکنم.
کوچیکت Vpic

اولاً خواهش میکنم ، اما برای تشکر میتونی از دکمه تشکر هم استفاده کنی البته من تاکیدی ندارم ! :green:
میتونی از نسخه 1.5 استفاده کنی ، نسخه 3 کرکش نیست و نمیاد لینک های دانلود نسخه 1.5 هم توی همین انجمن هست. ( + کرک )
منتال ری هم یک موتور رندره که عملکردش از وی ری ساده تره ، برای همین پیشنهاد کردم.

موفق باشی :rose:

vpic

Well-Known Member
من این نسخه رو دانلود کردم:
vray 150 sp3 incl crack
این نسخه خوبه؟
راستی اگه بخوام واسه معماری داخلیو خارجی یه کتابخونه متریال داشته بام از کجا تهیه اش کنم.حجمش مهم نیست فقط یک تیکه باشه و جامع.

جدیدترین ارسال ها

بالا