مشکل تورنت؟!؟!

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام دوستان من خیلی سال از تورنت دانلود می کنم. ولی یک مشکلی که خیلی وقت باهاش مشکل دارم و نمی دونم از چیه این هستش که بعضی موقع ها فایل تورنت قرمز رنگ میشه و هیچ سید و پرزی نمی مونه که باهاش دانلود بکنه. کسی میدونه این مشکل چه جوری حل میشه؟! . این هم عکس

.Mohsen.

Member
نمیدونم من از میکرو تورنت استفاده نمیکنم
میتونی از Media Get استفاده کنی. خیلی عالیه . من تا حالا باهاش به اینجور مشکلا بر نخوردم
میتونی از Mediaget.com دانلودش کنی

madmaster_3d

Well-Known Member
آره. گاهی اوقات هم سایت های دیگه ولی جدیدا از اونجا . اگر سرچ کنی ممکنه پیدا نکنه باید اسم شرکت مثلا lynda رو بنویسی بعد خودت پیداش کنی . مرسی از کمکت برم ببینم چیه

madmaster_3d

Well-Known Member
مسیبا میگم من تو گوگل قدیم و جدیدا سرچ کردم utorrent اول دومه و اسم این برنامه رو جایی نمی بینم. حالا این برنامه نسبت به یو تورنت چه خاصیتی فرقی داره!؟ یعنی چه مزیتی داره!؟

ehsan1344

New Member
سلام. تا اونجایی که یادمه این اشکال مربوط به قطع شدن اینترنته.
اگه اون تورنتی هم که داره دانلود میکنه میبینی مربوط به کش دانلودر هست چون اگه دقت کرده باشی بعداز اینکه مثلاً اینترنت قطع میشه تا چند ثانیه دانلود ادامه داره که این مربوط به کش دانلودر هست.
حالا هر وقت اینطوری شد قطع و وصل بودن اینترنت رو یه چک بکن ببین مربوط به همونه که گفتم.

madmaster_3d

Well-Known Member
احسان جون مرسی از کمکت. ولی مشکل رو فهمیدم از کجاست. کسانی که این فایل من رو شیر کردن. گاهی اوقات به اینترنت وصل نیستن که باعث میشه ترکر ها افلاین باشن و دانلود نشه. مرسی از دوستان به خاطر کمک.

ehsan1344

New Member
خواهش میکنم ولی فکر نکنم دلیلش این باشه چون من خودم چندین فایل تورنت رو برای دانلود گذاشتم ولی چون اصلاً ترکر نداره اصلاً دانلود نمیشه و رنگش هم فرقی نمیکنه.
ولی شما امتحانی اینترنت رو موقع دانلود قطع کن ببین رنگش قرمز میشه یا نه. که میشه پس دلیلش اینه.
به هر حال شما جوابتو پیدا کردی.

madmaster_3d

Well-Known Member
می دونم احسان جون. ولی این تورنت ها اینجوری کارمی کنه که یک نفر از دستگاهش یک فایلی رو شیر می کنه. و وقتی به اینترنت وصل میشه. شما می تونی اون رو دانلود کنی. بعد دانلود که می کنن یعنی پرز هستن وقتی سید کردن تبدیل می شن به سید و اینجوری سرعت دانلود بالاتر میره. من قبول دارم حرفت رو . ولی این دلیلی رو که گفتم مطمئن هستم. یک جست و جو بکن تو گوگل میفهمی. مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا