مشکل با WYSIWYG ادیتور و Microsoft Word

Rostamiani

Active Member
سلام
من یک CMS ساده طراحی کردم که متن صفحات رو در بخش مدیریت در WYSIWYG ادیتور وارد می کنند .
کاربری که متن صفحات رو می نویسه، متن و جداول و... رو اول در Microsoft Word می نویسه و بعد در ادیتور Paste می کنه.
در حال حاضر از FCKEditor استفاده می شه و با امکان Paste from Word متن رو درج می کنیم
مشکل اینجاست که فرمت بندی در Word باید تا جایی که ممکنه حفظ بشه.بنا بر این از گزینه Ignore Font Face difinition استفاده می کنیم

لطفا راهنمایی کنید:

1. وقتی از جدول استفاده می کنیم، همه چیز در Preview ثیهفخق درست نشون داده می شه ولی در صفحه نهایی قبل از هر Table فضای خالی زیادی داریم ! مشکل از کجاست؟
2. ایا ادیتور دیگه ای میشناسید که با Word سازگاری بیش تری داشته باشه ؟

این صفحه رو ببینید:
http://neyshabur.org/new/potentials.php?id=9

متشکرم

آخرین ویرایش:

Rostamiani

Active Member
در Opera وقتی Display -> Table Structure رو فعال می کنم تعداد زیادی تگ Caption قبل از Table دیده میشه
ولی در Source تگ Caption نداریم !

اینم عکسش :
2ynjfcl.gif

Rostamiani

Active Member
توی Dreamweaver CS4 و امکان Live Code که نگاه کردم دیدم در زمان اجرا تعداد زیادی تگ br به کد اضافه میشه !

لطفا زودتر کمک کنید
حسابی گیج شدم

قبل از اجرا:
HTML:
<div class="TabbedPanelsContentGroup">
					<div class="TabbedPanelsContent">
						<h1>سايت ها</h1>
						<table cellspacing="0" cellpadding="0" border="1" style="border: 1pt outset rgb(0, 179, 134); width: 510px; height: 4578px;">
							<br />
							<thead>

بعد از اجرا:
HTML:
<div class="TabbedPanelsContentGroup">
					<div class="TabbedPanelsContent">
						<h1>سايت ها</h1>
						<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><table cellspacing="0" cellpadding="0" border="1" style="border: 1pt outset rgb(0, 179, 134); width: 510px; height: 4578px;">
							<tbody>
							</tbody><thead>

اینم خود صفحه:
http://neyshabur.org/new/potentials.php?id=9

Rostamiani

Active Member
فکر کنم مشکل رو پیدا کردم و ولی راه حل ندارم !

وقتی توی FCK Editor متن رو از Word میزارم، مشکلی نیست. ولی بعد از اینکه توی Database ذخیره میشه وقت خوندن اشتباه می آد ! :sad:

این متن Source در FCKEdit بعد از Paste کردن هست :
HTML:
<p>
<div dir="rtl">سلام</div>
</p>

و این هم پس از Save کردن و در هنگام Edit کردن همین متن :
HTML:
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>

کسی می تونه حدس بزنه مشکل از کجاست ؟
متشکرم :D

Rostamiani

Active Member
مشکل nl2br در زمان نمایش صفحه بود

ولی یک مشکل دیگه هنوز هست:
بعد از Paste کردن از Word این مقدار Paste میشه:
HTML:
<p>
</p>

پش از ذخیره کردن در Database هم به همین شکل ذخیره میشه
ولی وقتی می خوام متن رو دوباره با FCKEditor ویرایش کنم، این رو داخل FCKEditor می نویسه:
HTML:
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>

???

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا