مشکل با Visual Studio 2013

@@Mostafa@@

Member
با سلام.
من چند وقت پیش ویژوال رو از رو سیستم پاک کردم و امشب نسبش کردم چون لازمش داشتم
بعد الان که اجراش میکنم و new project رو میزنم و windows form رو انتخاب میکنم این ارور رو میده
requested registry access is not allowed
کسی میدونه مشکل چیه ؟
ممنون میشم کمکم کنید خیلی واجبه کارم
با تشکر:rose:

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام.
من چند وقت پیش ویژوال رو از رو سیستم پاک کردم و امشب نسبش کردم چون لازمش داشتم
بعد الان که اجراش میکنم و new project رو میزنم و windows form رو انتخاب میکنم این ارور رو میده
requested registry access is not allowed
کسی میدونه مشکل چیه ؟
ممنون میشم کمکم کنید خیلی واجبه کارم
با تشکر:rose:
می خواد به بخشی از Registry دسترسی داشته باشه که اجازه اش رو نداره، احتمالا کاربر تون دسترسی Administrator نداره.
ویژوال استدیو رو با دسترسی Administrator اجرا کنید (راست کلیک و گزینه Run as administrator) یا کاربری که در ویندوز باهاش Login می کنید از نوع Administrator باشه.

@@Mostafa@@

Member
با سلام.
این کارو کردم متاسفانه جواب نداد
----------------
با سلام.
ورژن 2010 رو نصب کردم
همچنان این مشکل وجود داره

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام.
این کارو کردم متاسفانه جواب نداد
----------------
با سلام.
ورژن 2010 رو نصب کردم
همچنان این مشکل وجود داره

اگر کاربر تان Administrator است، احتمالا یک جایی از Registry تنظیمات دسترسی درست نیست.
اینم امتحان کنید، اول ببینید اسم کاربر تون چیه، اگه منوی Start رو باز کنید، بالا سمت راست اولین گزینه ای که نشون میده نام کاربر تونه، فرضا User یا Ali
ترکیب کلیدی کلید ویندوز + کلید R را فشار دهید (
WinR.gif
) تا پنجره Run باز بشه، عبارت regedit را بنویسید و OK کنید.
توی گروه اصلی Computer شاخه HKEY_CLASSES_ROOT را انتخاب کرده و رویش راست کلیک کنید و گزینه Permissions را انتخاب نمایید.
روی دکمه Advanced کلیک کنید. دکمه Add را فشار دهید. اسم کاربری ویندوز تان را آنجا تایپ کنید (فرضا User یا Ali) و روی دکمه OK کلیک کنید.
پنجره تعیین میزان دسترسی ها باز می شود. در ستون Allow مقابل سطر اول Full Control را تیک بزنید. اگر این گزینه غیر فعال است و نمی توانید تیک اش بزنید مریوط
به Administrator نبودن کاربر تان است. همه سطر های آن ستون Allow تیک زده می شوند. روی دکمه OK کلیک کنید.
حالا تیک گزینه Replace all child object permissions with inheritable permissions from this object را بزنید و OK کنید و پنجره قبلی را هم OK کنید.

همین کاری که در مورد شاخه HKEY_CLASSES_ROOT انجام دادید برای شاخه های HKEY_CURRENT_USER و HKEY_LOCAL_MACHINE تکرار کنید.

@@Mostafa@@

Member
دوستان مشکل بنده رفع شد بالاخره راه حل رو پیدا کردم
کسی آموزش رو لازم داشت به آی دی من پی ام بده براش تو انجمن پیوست کنم
باتشکر
ID : [email protected]
Email : [email protected]

اگر کاربر تان Administrator است، احتمالا یک جایی از Registry تنظیمات دسترسی درست نیست.
اینم امتحان کنید، اول ببینید اسم کاربر تون چیه، اگه منوی Start رو باز کنید، بالا سمت راست اولین گزینه ای که نشون میده نام کاربر تونه، فرضا User یا Ali
ترکیب کلیدی کلید ویندوز + کلید R را فشار دهید (
WinR.gif
) تا پنجره Run باز بشه، عبارت regedit را بنویسید و OK کنید.
توی گروه اصلی Computer شاخه HKEY_CLASSES_ROOT را انتخاب کرده و رویش راست کلیک کنید و گزینه Permissions را انتخاب نمایید.
روی دکمه Advanced کلیک کنید. دکمه Add را فشار دهید. اسم کاربری ویندوز تان را آنجا تایپ کنید (فرضا User یا Ali) و روی دکمه OK کلیک کنید.
پنجره تعیین میزان دسترسی ها باز می شود. در ستون Allow مقابل سطر اول Full Control را تیک بزنید. اگر این گزینه غیر فعال است و نمی توانید تیک اش بزنید مریوط
به Administrator نبودن کاربر تان است. همه سطر های آن ستون Allow تیک زده می شوند. روی دکمه OK کلیک کنید.
حالا تیک گزینه Replace all child object permissions with inheritable permissions from this object را بزنید و OK کنید و پنجره قبلی را هم OK کنید.

همین کاری که در مورد شاخه HKEY_CLASSES_ROOT انجام دادید برای شاخه های HKEY_CURRENT_USER و HKEY_LOCAL_MACHINE تکرار کنید.

بابت آموزش خوبت و زحماتت واقعا ممنون
روشی که من باهاش مشکل رو حل کردم یه همچین چیزی بود ولی permisson کل HKEY_CLASSES_ROOT تغییر نمیداد بلکه فقط یک قسمت مربوط به ویژوال رو ادیت میکرد
به هر حال ممنون که معرفت به خرج دادی و جواب دادی
قبلا هم خیلی کمکم کردی
ممنون​

آخرین ویرایش:
سلام ... مهرداد استم :green:دو هفتس عصابم داغونه ...:mad: ... شاید بگم حدود 20 بار visual studio 2013 رو نصب کردم ... ولی فایل اجرایی یعنی همون shortcut برنامه نه روی دسکتاپ میاد و توی پوشه اصلی برنامه هم هرچی میگردم نیست ... فقط یه فایل blend.exe هست که اصلا شبیه ویژوال نیست ... لازم به ذکره که قبلا همین برنامه رو با همین سی دی نصب کردم هیچ مشکلی نداشت:-? ... تورو خداااا کمکم کنید چیکار کنم دارم روانی میشم ... ویندوزمم 10 هستش ... ولی رویه 7 و 8 و 8.1 هم امتحان کردم جواب نمیده ولی قبلا روی 7 و 8.1 جواب میداد ... خااااااهش میکنم کمکککککککککک:cry::sad:[CSS][/CSS]

esmipour688

New Member
سلام خسته نباشید: بنده هنگام اجرا گرفتن از طراحیم با یه مشکلی رو برو میشم که دیگه روانیم کرده عکس ها را ضمیمه میکنم ولی هر کی میدونه زودتر بهش پاسخ بده و مشکل منو برطرف کنه، با تشکر

error.jpg

the_king

مدیرکل انجمن
سلام خسته نباشید: بنده هنگام اجرا گرفتن از طراحیم با یه مشکلی رو برو میشم که دیگه روانیم کرده عکس ها را ضمیمه میکنم ولی هر کی میدونه زودتر بهش پاسخ بده و مشکل منو برطرف کنه، با تشکر

error.jpg

پورت 1037 که قراره سرور برنامه تون رو روش اجرا کنه توسط یک برنامه دیگه اشغال شده و آزاد نیست. روی یک پورت ای که اشغال ئه دو تا برنامه نمی توانند کار کنند.
یا باید اون برنامه که پورت رو اشغال کرده ببندید یا باید از یک شماره پورت دیگه برای برنامه تون استفاده کنید.
من راه حل دوم رو توضیح میدم که روش مشخص و ثابتی داره :
پروژه تون رو در ویژوال استدیو باز کنید، در منوی Project ویژوال استدیو یک گزینه ...projectName Properties هست که projectName اسم پروژه شما است،
اون گزینه رو انتخاب کنید. از سمت چپ زبانه Web رو فعال کنید. یک تنظیمی هست به نام Specific Port که باید فعال اش کنید و یک شماره پورت بالاتر از 1024
مثل 54933 رو وارد کنید. اگه اون شماره پورت وارد شده آزاد باشه و فایروال هم مسدود اش نکرده باشه اجرا بدون مشکل خواهد بود.

mr.yakuza

New Member
:tavajoh::tavajoh:
با سلام ؛
من یه مشکل هنگام اجرا کردن برنامه ای که نوشتم دارم.
قبلا که از ویژوال 2015 استفاده میکردم این مشکل نداشتم، ولی وقتی 2013 ریختم این مشکل برام پیش اومده.
لطفا کمکم کنید . :)
ویندوزم هم 8.1 هستش

پیوست ها

• kjfasjkfa.pdf
    117.8 کیلوبایت · بازدیدها: 7

the_king

مدیرکل انجمن
:tavajoh::tavajoh:
با سلام ؛
من یه مشکل هنگام اجرا کردن برنامه ای که نوشتم دارم.
قبلا که از ویژوال 2015 استفاده میکردم این مشکل نداشتم، ولی وقتی 2013 ریختم این مشکل برام پیش اومده.
لطفا کمکم کنید . :)
ویندوزم هم 8.1 هستش
احتمال داره در پروژه تون از یک کتابخانه یا Package ای استفاده کرده باشید که در Visual Studio 2013 قابل اجرا نباشه، یعنی بعضی پروژه ها رو کلا نمیشه از 2015 به 2013 انتقال داد.
به هر حال باید دلیل خطا مشخص بشه، در منوی Debug ویژوال استدیو گزینه (Windows > Exception Settings یا Exceptions ) رو انتخاب کنید و همه گزینه ها (و زیر گزینه ها) رو کامل تیک بزنید.
(در حالت پیشفرض یکسری شون اصلا تیک ندارند و یکسری شون نیمه تیک (مربع تو پر) هستند). اینطوری موقع اجرا در محیط ویژوال استدیو می توانید محل هر گونه خطا رو واضح ببینید.

جدیدترین ارسال ها

بالا