مشکل با Trust Tablet ..

.:. soroosh .:.

Active Member
خب این مشکل را من هم داشتم .
یکی از دوستان هم داشتن .
که فکر میکنم برای من خودش درست شد .
شاید هم آخرین ورژن درایورش را از سایت خودش دانلود کردم و بعد درست شد .
الان دارم میرم بیرون برگشتم با هم صحبت میکنیم راجع به این قضیه .
فعلا ببینید اگر ورژن جدیدی برای درایورش تو سایتش داره اون و دانلود کنید و نصب کنید ببینید چی میشه .
موفق باشید .

.:. soroosh .:.

Active Member
خب این مشکل را من هم داشتم .
یکی از دوستان هم داشتن .
که فکر میکنم برای من خودش درست شد .
شاید هم آخرین ورژن درایورش را از سایت خودش دانلود کردم و بعد درست شد .
الان دارم میرم بیرون برگشتم با هم صحبت میکنیم راجع به این قضیه .
فعلا ببینید اگر ورژن جدیدی برای درایورش تو سایتش داره اون و دانلود کنید و نصب کنید ببینید چی میشه .
موفق باشید .

mohsen_online_007

Active Member
سلام و خسته نباشید ..
عرض کنم، دوستی tabletی به من هدیه داده با مارک Trust ..
که جهت مشاهده جزئیات و ویژگی هاش می توانید از لینک زیر مطالعه بفرمایید
این قلم نوری ما نصب شد ( در ویندوز 7 ) و در نرم افزار خودش هیچ مشکلی نداشت و نداره..
اما در cs4 یکم اذیت می کنه به این صورت که ..
من ps رو باز می کنم، و با قلم شروع می کنم به کار بدون هیچ مشکلی اما چند دقیقه بعد ..
قلم به حساسیت عکس العملی نشون نمیده، انگار دارم با ماوس می کشم
ویا اینکه ..
با اینکه از حساسیت میفته، باز شروع می کنم به کار کردن اما می بینم که دیگه نمیکشه ..
یعنی کشیدنش به این صورت میشه که وقتی قلم با صفحه بر خورد پیدا میکنه و من منحنی میکشم، فقط همون نقطه اول و نشون میده ( نقطه شروع ) و وقتی قلم رو از صفحه بر می دارم از اون نقطه تا نقطه انتها یکراست خط مستقیمی کشیده میشه ..
دقیق تر بخواهم بگم مثل این می مونه شما با براش کلیک کنی و shift و نگه داری و کیک دوم، با این تفاوت که وقتی در نقطه اول کلیک کردید شروع می کنید به کشیدن منحنی یا هر چیزی که کشیده نمیشه ! تا وقتی که قلم رو بر میدارید و می بینید خط مستقیم بین نقطه اول و آخر کشیده میشه ..
با این حال در همین لحظات هم در برنامه خودش که قسمتی داره برای کنترل میزان حساسیت و کادر کوچیکی برای تست، درست عمل می کنه اما در ps نه ! :(
ورژن آخر درایوش رو هم نصب کردم اما فایده ای نداشت، نمی دونم چیکار کنم :(

MEGA WAVE

Active Member
یه بار روی Cs3 امتحان کن ببین درست میشه یا نه !

شاد زی.

آخرین ویرایش:

memol_515

Active Member
ممکنه با ویندوز 7 هم مشکل داشته باشه ها.

عزیز، نسخه نهایی ویندوز 7، اکتبر به بازار میادش، این نسخه ها دمو هستند و به شدت اذیت میکنند. من برای خیلی از نرم افزارها باهاشون مشکل داشتم. به نظرم روی یه سیستم عامل دیگه هم امتحان کن.

موفق باشی

mohsen_online_007

Active Member
ممنون دوستان ..
من روی xp در xs3 هم امتحان کردم، اونجا که کلاً به حساسیت عکس العمل نشون نمی داد هیچ ..
آیکونی که بعد از نصب در کنار ساعت دیده میشه هم وجود نداشت !

جدیدترین ارسال ها

بالا