مشکل با Scroll Pan

DLL_DLL

Member
من با استفاده ازکامپوننت Scroll Pan میخوام یک صفحه خیلی بزرگ فلش را لود کنم ، مشکل اینجاست که صفحه کامل لود میشه اما اسکرول فقط کمی پایین میره و تمام صفحرو در بر نمیگیره!
چی کار کنم ؟

DLL_DLL

Member
دوست من، من مشکلم با Scroll Pan بود ، این پستی که شما دادید یک چیزی دیگه ای بود!

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

نمونه بزارید ولی این کلاسی که هادی عزیز نوشته هم همون کار رو انجام میده

موفق باشید

++Hadi++

Active Member
دوست من، من مشکلم با scroll pan بود ، این پستی که شما دادید یک چیزی دیگه ای بود!
دوست عزیز اول تست کن بعد نظر بده ...
این کلاس برا اسکرول های داینامیک و غیره از اسکرول پن خیلی بهتره .
شما خودت مووی کلیپ ها رو تعیین و تنظیم می کنی و این خودش کار رو انجام می ده در مورد امکانات هم یه سری امکانات خوب داره .
این واقعا یه اسکرولر خوبیه و انشاءال... در آینده بهتر هم می شه .
بای...

آخرین ویرایش:

DLL_DLL

Member
من نگفتم کلاس شما بدرد نمیخوره. من مشکلم با Scroll Pan هستش! من میخوام کار با اون را یاد بگیرم!
مثل این می مونه که من از شما درخواست سورس کدی کنم ، شما با زبون C# بدی ، بعد بگی همون کارو می کنه!

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

خوب منم گفتم که نمونه بزارید ببینم مشکلتون از چیه ؟؟؟

اون کلاسی که هادی عزیز نوشتن و معرفی کردن خیلی قوی تر از ScrollPen هست .

موفق باشید

++Hadi++

Active Member
من نگفتم کلاس شما بدرد نمیخوره. من مشکلم با Scroll Pan هستش! من میخوام کار با اون را یاد بگیرم!
مثل این می مونه که من از شما درخواست سورس کدی کنم ، شما با زبون C# بدی ، بعد بگی همون کارو می کنه!

مطمئنی به جای پست دوم ، اولیه رو نخوندی ؟
آخه پست اول با دومیه کلا متفاوته ...
اولیه واسه پیمایش فریم ها با اسکرولر هست .
دومیش یه اسکرولره . یکی از امکاناتش اینه که می تونی اندازه دسته اسکرول رو ثابت یا متحرک قرار بدی . اگه ثابت باشه ، با تغییر اندازه تصاویرت ، دیگه اندازه دسته اسکرولر تغییر نمی کنه و ثابت می مونه و در عوض رو سرعت جابجایی تصویر تاثیر می زاده .
اگه هم بخوای متغیر باشه ، یه false رو true می کنی و اسکرولره می شه مثل اسکرولر ویندوز و scrollpan . یعنی هر چی اندازه تصویر بلند تر شه ، اسکرولره (دسته ) کوچیکتر می شه و height اون کوچیک می شه .
در اسکرولر scrollpan شما مجبوری اون ظاهر خشکو تحمل کنی ولی در این حالت شما می تونی واسه تک تک دسته اسکرول و ماسک و تصاویر و ناحیه اسکرول ، مووی کلیپ دلخواه خودتو انتخاب کنی ...
خودت می دونی به من مربوط نیست ...ولی می تونی یه نگاه به نمونه مثال بندازی شاید کارت بهتر راه افتاد...

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا