مشکل با Net Devil ....

aryan88

Member
سلام.
من براي هک کردن از Net devil استفاده ميکنم.
من از تورجان براي هک کامپيوتر هاي ديگه استفاده ميکنم.
من آموزش کار با Net Devil رو هم ديدم.
من اول با Edit server يک تورجان درست ميکنم. همان توري که آموزش ديدم.
بد که يک تورجان درست کردم. آن فرستادم روي کامپيتر ديگه که ماله خودمه براي امتحان.
بد که فرستادم يک ايمايل گرفتام که ازNet devil بود. بد توي اين رمز تورجان که خودم گذاشته بودم بود و IP کامپيتري که از اش تورجان رئ فرستادم بود.
باد در برنامهNet devil ن IP کامپوتري رو که تورجان رو فرستادم رو زدم. IP رو هم درست زدم چون کامپيوتر جلوي من بود و IP رو هم ديدم.
ولي IP رو ميزنم ميگه که توي اين IP تورجان نيست.
ولي من فرستادم.
هالا اگر ميشه من رو کمک کنيد تا ما تا نمرديم بتونيم يک کاسي رو هک کنم. :evil:

مرسي آريان

anti-life

Active Member
نگاه كن اينجا اجازه نداريم در اين موارد بحث كنيم ولي باشه من ميگم .......

در بعضي موارد به علت اينكه تروجان يا قديمي هست يا بد برنامه ريزي شده خوب كار نميكنه .... و منظور من ا اين حرف همون پسورد روي سرور بود كه ميفرستي .... شما سعي كن پسورد روي سرور نذاري

در مورد تروجان بگم كه يه احتمال هست كه شما Port رو وارد نميكني يا اينكه اشتباه وارد ميكني ........ از همه مهمتر Port هست .....

و يه نكته ديگه كه خيلي مهمه اونم اينكه شماهايي كه از ديال اپ استفاده ميكنيد Ip ثابت نداريد و همش ايپي شما در گردشه ... اينم از دليل ديگست ......

حالا بگذريم اين همه راه ديگه هست چرا فقط يه اين تروجان دل بستي مخصوصا اين تروجان كه از صد كيلومتري انتي ويروس ميشناستش ...... هميشه تو تروجان از اونايش استفاده كن كه اسمشون اصلا سر زبونا نيست ......

اقا تاپيك رو فقل كن ..... :دي

aryan88

Member
سلام.
مرسي از اينکه کمک کرديد.
ولي من همه اين ها رو ميدونم.
اين کامپيوتر که روش تورجان زدم ماله خودم بود و فقت براي آموزش کردم.
من گفتم IP اون کامپيوتر رو ميدونستم و من اينترنتم DSL است و IP سابت دارم.
من پورت تورجان رو همان توري که آموزش ديم :
تنظيم تورجان رو ماين پورت رو روي 901 کيلوگ 902 و ترانسفر رو روي 903 ميزارم.
و براي connect کردن روي پورت 901 مبگزارم.

خوب شما که ميگيد تورجان بده پس من رو راهنماي کنيد که من از چي استفاده کنم.
من خوب فقت تورجان رو ميشناسم. اگر شما از چيزي دکري استفاده ميکنيد به من اون رو بگيد تا من هم ياد بگيرم.

ممنون ميشم.
و اگر هم نخواستيد اينجا بگيد به من ايمايل به زنيد. [email protected]

مرسي
آريان
از نروژ :lol:

Peyman-Pop

Active Member
اگر میخواید کارهایی‌ مثل انتقال فایل و دانلود فایل و کارهای دیگرو انجام بدید میتونید از برنامه های مختلفی‌ که تقریبا کار تروجان رو انجام میده ولی‌ خطری برای سیستم نداره استفاده کنید .

این برنامه ها رو هم آنتی‌ ویروس ها نمیشناسند چون اصلا تروجان نیستند بلکه فقط برای اتصال دو کامپیوتر Remote به همدیگه هستش و برای بهبود در کارایی‌ دو کامپیوتر دور از هم .

موفق باشید. ‌

Peyman-Pop

Active Member
منظور شما از هک چیه ؟ چه کارهایی‌ دوست دارید انجام بدید که به اونها میگید هک کردن ؟

aryan88

Member
با سلام.
1. تشکر از شما دوستان که جواب سوال من رو ميدهيد و من رو در راه آموزش راهنميي ميکنيد.

2. جواب سوال شما آقاي Peyman-pop.

من از چندتا هکر خوب سوال کردم که اگر بخواهم توي کامپيوتر گسي هک کنم و بتونم ببينم چه کار ميکنه فايل هاش رو بگيرم و از اين جو کار ها توي کامپيوترش هک کنم بايد چه کار کنم.
آنها گفتن بايد از تورجان استفاده کنم.
من آموزش Net Devil رو گرفتم و ياد گرفتم.

هالا مشکله من اين است که Net Devil با تورجان يا کامپيوتري که تورجان داره Connect نميشه...

و اگر هم شما راه بهتري از تورجان بلديد بگين و من را از دست اين تورجان ها نجات بدين.

مرسي عذيذان آميدوارم هميشه خوب باشيد.

آريان

Peyman-Pop

Active Member
تروجان هک نمی‌کنه ، تروجان فقط یک برنامه جاسوسی‌ هستش و اگه شما کسی‌ رو با یک تروجان آلوده کنید اسم این کار هک نیست ، البته تو ایران به این کار ها میگن هک ولی‌ اگر در فروم خارجی‌ این حرف رو بزنید اگر اخراجتون نکنن خیلی‌ بهتون میخندن .

بحث هک و هکر کاملا جداست .

شما به سایت www.download.com برید و در قسمت سرچ دو کلمه remote control رو وارد کنید و روی دکمه سرچ کلیک کنید برنامه های مفید و جالبی‌ رو می‌بینید که این کارهایی‌ رو که شما انتظار دارید انجام میدهند ولی نه به صورت مخفی‌ و جاسوسی‌ بلکه به صورت مفید .

aryan88

Member
مرسي از کمک شما.
ولي من اگر بخواهم اين کارهاي که گفتم رو بکنم/ هالا ديگه بهش نميگيم هگ ولي ميگيم که من ميخواهم در کامپيوتر کسي ديگر بروم و اين کار ها رو بکنم به سورت مخفيانه که آن کس متوجه نشود بايد از چه برتانه استفاده کنم.

مرسي آقاي Peyman-pop
منطزر جواب تون هستم/

آريان

Peyman-Pop

Active Member
از همون تروجان ها ، میتونید برای شروع به کار از subseven استفاده کنید ، آموزش های اون هم همه جا فراوون هست .

موفق باشید .

aryan88

Member
سلام.

من edit server
سوب سون رو دارم ولي خود سوب سون رو ندارم.
1000 جا دونلوود کردم ولي اجرا نميشه فقط تورجان ها ا ست.
آيا شما لينک دوونلوود درستش رو داريد...
بد يک سوال ديگه.
من هم آموزش سوب سون رو ديدم و هم Net Devil
شما کدوم رو پيشتهاد ميکنيد....
آيا فرق ميکنند...

مرسي

anti-life

Active Member
بابا چرا اينقد تو سر و كله هم ميزنيد ..... يه چيز ميگم ختم كلام .... اينجا به اون داستان اسب چوبي كه ميره تو شهر troy و اونجا رو خراب ميكنه رو ميگن trojan hours كه همون جاسوسي بود .....ولي در كل شما وقتي با تروجان كنترل كامپيوتر دستگاه رو در دست بگيري ميتوني پسورد طرف رو گير بياري .....

ولي اينجا كه من هستم فقط به در آوردن پسورد عبور سرور ميگن هك و پسورد كلاينت اصلا مهم نيست تازه تو اگه پسورد سرور رو گير بياري و تو رو شناسايي كنن در جا بر ميگردي ايران .....

ولي با تورجان شما بايد Keylogger رو فعال كني تا حرفهايي كه ميزنه رو برات سند كنه تا پسورد رو گير بياري ......

ولي آخر من و پيمان نفهميديم كه تو ميخاي پسورد رو بگيري ا اينكه برنامه از دستگاه طرف دانلود كني يا كار ديگه ......

aryan88

Member
سلام.

من ميخواهم Keylogger باشه وب کم طرف رو ببينم فايل هاش رو کپي کنم توي کامپيوتر خودم.

و تمام اين کارهارو ميشه با تورجان کرد...
و تمام کارهاي که من ميخواهم بکنم با اتورجان ميشه.
من مشکلي با connect دارم و گر نه....

مرسي
آريان

Peyman-Pop

Active Member
aryan88 گفت:
سلام.

من edit server
سوب سون رو دارم ولي خود سوب سون رو ندارم.
1000 جا دونلوود کردم ولي اجرا نميشه فقط تورجان ها ا ست.
آيا شما لينک دوونلوود درستش رو داريد...
بد يک سوال ديگه.
من هم آموزش سوب سون رو ديدم و هم Net Devil
شما کدوم رو پيشتهاد ميکنيد....
آيا فرق ميکنند...

مرسي

شاید تروجان های کاملتر و بهتری از subseven موجود باشه ( که همینطوره ) ولی‌ سابسون کلا در تروجان ها یک چیز دیگست و این بخاطر قدرت نویسنده این تروجان بوده .

کار با تروجان هم به نظر من اصلا آموزش نمیخواد چون چیزی نداره که بخوان آموزش بدن ولی‌ اگر انگلیسی‌ شما زیاد خوب نیست میتونید از همون آموزش ها استفاده کنید .

در مورد لینک دانلود این برنامه بیشتر از هرچیزی توی اینترنت فراوونه ولی‌ اگر نمیتونید اونرو پیدا کنید آنتی‌ لطف میکنه و لینکشو برای شما میذاره چون حس انسان دوستانه زیادی داره . قبل از اجرا اونهم اگر آنتی‌ ویروس روی سیستم خودتون دارید باید اونرو غیر فعال کنید تا به مشکلی‌ که گفتید برخورد نکنید .

در مورد لینک دانلود هم ورژن 2.2 آخرین ورژن اصلی‌ این تروجان هست که اونرو پیدا کنید بهتره ،ورژن های جدیدی هم بعد از این ورژن اومد ولی‌ کار نویسنده اصلی‌ این برنامه نبود و کلی‌ باگ داشت همینطور در اون از برنامه های جاسوسی‌ استفاده شده.

در ضمن چون می‌دونم در اینکار تازه کار هستید بهتره از حالا تلفظ درست لغات رو یاد بگیرید تورجان اشتباست و تلفظ درست اون تروجان هست ( امیدوارم که از این پیشنهاد ناراحت نشده باشید )

موفق باشید .

aryan88

Member
سلام پيمان جان

خيلي ممنون از کمکت...
خيلي لطف کردي...
هالا قراره که آنتي آنتي ليف برام يک مقاله بنويسه يا لينک يک مقاله رو بده تا مشکلم درست شود ... باله ميدونم خيلي آدم خوبي است ..... مثل شما ....

آميدوارم که تا زنده هستم اين کارو ياد بگيرم ... به اونوانه دفاع از خود......

مرسي
آريان

anti-life

Active Member
باز داريد دعوا ميكنيدا .....آره پيمان انگليسي ادم خوب باشه ميتونه بهش كمك كنه ولي نه تو كامپيوتر ...ميدوني چرا ؟

چون كامپيوتر پر از اصطلاح هستش كه آدم نميدونه معنيش چيه ...مصلا شما هر چقد انگليشت خوب باشه IE رو اگه ندوني چيه و تو همه ديكتشنريها بگردي بازم پيدا نميكني.....

ولي در مورد مقاله ميگم برات ميگردم يكي خوبش كه در سطح مقدماتي باشه برات پيدا ميكنم باشه .......

Peyman-Pop

Active Member
در همه جا این اصطلاحت هست ، فقط در کامپیوتر نیست .

آدم باید اول معنی‌ internet explorer رو بدونه تا بعد IE براش قابل هضم باشه .

آنتی‌ اگر این مقاله رو واسه دوستمون پیدا کردی در انجمن نزار چون با قوانین هماهنگ نیست ، برای دوستمون به صورت لینک در PM بفرست .

ممنون .

aryan88

Member
سلام.

بله آنتي هم همين ار رو ميخواد بنه.
ون گفت برات ایمایل میکنم.
:p :eek:

جدیدترین ارسال ها

بالا