تغییرات قالب 1 مشکل با macbook pro (فوری)

parsinet

Member
سلام
دوستان من لپ تاپم macbook pro هستش :green:با مشخصات زیر :

مدل : MacBook Pro (17-inch Mid 2010) (CTO)
RAM Speed:- 1066 MHz
RAM Type:- PC3-8500, DDR3, SO-DIMM
Processor Type:CTO - 3 MB L3 cache
Original OS: - 10.6.3 Snow Leopard
و ...

من DVD اورجینال هنگام جابجایی گم کردم و حالا می خوام سیستم عامل دوباره نصب کنم :cry:
:-?چندین بار به پایتخت ، رضا ، ایران مراجعه کردم چند تا سیستم عامل مک خریداری کردم ولی متاسفانه همشون کپی بودن و متاسفانه نصب نشد .
:shock:چند جا هم که اورجینال داشتن قیمتهای پرتی می دادن و هیچ کسی پیدا نشد که من رو راهنمایی کنه و به خیال خودشون خیلی زرنگ تشریف داشتن

من الان موقع نصب مشکلی که دارم اینکه سی دی نصب گذاشتم و به عنوان بوت شناخت ولی موقع نصب همون مرحله اول صفحه اول گیر می کنه و به مرحله انتخاب زبان نمیرسه
حالا من سوالم اینکه این DVD اورجینال این نسخه رو از کجا پیدا کنم با قیمت مناسب ؟ و آیا فقط باید همین نسخه نصب کنم یا نسخه های قدیمی تر رو هم میشه نصب کرد ؟
یا اینکه دانلود کنم بهتره ؟ چون وقتی خریداری می کنی اگه بهش نخوره دیگه پس نمیگیرن و تست هم نمیدن بکنی که نصب میشه یا نه بعد بخری متاسفانه فقط فکر جیب خودشون هستن

حالا دوستانی که تجربه مشابه داشتن یا اینکه در این مورد تخصص یا اطلاعاتی دارن لطفا من رو راهنمایی کنید که چکار باید بکنم ؟:sad:

آخرین ویرایش:

siavash-tanha

Well-Known Member
دوست عزیز فقط باید ورژن 10.6.3یا بالاتر رو گیر بیاری یا دانلود کنی و بعد نصب کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا