مشکل با Import کردن دیتابیس در وردپرس

H.Trst

New Member
درود دوستان
من از دیتابیس وردپرس سایتم از داخل phpmyadmin به صورت کامل Export کردم و حالا می خوام این بکاپ رو روی localhost برگردونم و بتونم ازش استفاده کنم. اما وقتی وردپرس رو روی localhost نصب کردم و از توی phpmyadmin بکاپ دیتابیس رو Import کردم دیگه وردپرس بالا نمیاد و هیچ پیغامی نمی ده و فقط یک صفحه سفید باز میشه.
لطفا دوستان راهنمایی کنند که چطوری باید این بکاپ رو برگردونم که درست عمل کنه
ممنون

VAHID216

مدیر بازنشسته
با سلام
دقت کنید که تنظیمات فایل config.php درست باشه و دقیقا همون قالبی رو که روی سایتتون نصب هست روی لوکال نصب باشه ، چون اگر اون قالب وجود نداشته باشه ، صفحه سفید می یاد.
موفق باشید

H.Trst

New Member
تنظیمات config.php درسته. و الان اصلا وارد کنترل پنل هم نمی شه که بتونم قالب رو درست کنم. آیا دوباره باید وردپرس رو نصب کنم و این کار رو انجام بدم؟

با سلام.
حالت debug رو در وردپرس فعال کنید تا ببینید مشکل در کدوم فایل هستش.
کدهایی خطایی که پس از فعال کردن حالت debug ظاهر میشن رو اینجا بذارید تا بهتر و دقیقتر بتونیم شما دوست عزیز رو راهنمایی کنیم.
موفق باشید...

VAHID216

مدیر بازنشسته
تنظیمات config.php درسته. و الان اصلا وارد کنترل پنل هم نمی شه که بتونم قالب رو درست کنم. آیا دوباره باید وردپرس رو نصب کنم و این کار رو انجام بدم؟
نه نیاز به نصب دوباره نیست ، کافیه اون قالب رو انتقال بدید به پوشه wp-content/themes بدید.
موفق باشید

H.Trst

New Member
از راهنمایی ذوستان ممنونم. این مشکلم حل شد.
یک سوال دیگه:
عکسهایی که توی سایتم هست باز نمی شه و به خاطر این هستش که باید از لینک محل آپلودش بخونه. برای اینکه این تصاویر رو از مسیر دیگه ای بخونه چکار باید بکنم؟
ممنون

با سلام.
از اینکه مشکل شما در مرحله اول حل شد خوشحالم.
شما میتونید پایگاه داده رو جستجو کنید و محل تصاویر رو با یک find و replace ساده تغییر بدید.
موفق باشید...

جدیدترین ارسال ها

بالا