مشکل با IETester

maysam.m

Well-Known Member
با سلام

من برای اینکه ببینم طرحم روی اینترنت اکسپلورر 6 هم درست به نمایش درمیاد یا نه از IETester استفاده میکنم. اما وقتی در داخل برنامه قالبم را با اینترنت اکسپلورر 6 باز میکنم برنامه کرش میکنه و بسته میشه!! جالب اینجاست که در سایر ورژنها به خوبی به نمایش در میاد!!

میخواستم بدونم دوستان غیر از IETester روی ویستا روش دیگری سراغ دارند که بتونیم قالبمون رو با اینترنت اکسپلورر 6 هم هماهنگ کنیم؟

با تشکر

سلام .شما میتونی برنامه firefox رو نصب کنی بعد در منوی tools>add-ons>get add-onsدر اونجا دنبال ie tab بگرد ونصب کن یک ایکن در سمت راست پایین نصب میشه که در هر بار کلیک سویج میکنه بین internet explorer و firefox .فقط موتور ترسیمیش عوضش میشه.این کمکت می کنه.

maysam.m

Well-Known Member
سلام .شما میتونی برنامه firefox رو نصب کنی بعد در منوی tools>add-ons>get add-onsدر اونجا دنبال ie tab بگرد ونصب کن یک ایکن در سمت راست پایین نصب میشه که در هر بار کلیک سویج میکنه بین internet explorer و firefox .فقط موتور ترسیمیش عوضش میشه.این کمکت می کنه.

ممنون دوست عزیز
لطف میکنید آدرس دانلود این add-on را بدهید ؟

maysam.m

Well-Known Member
در واقع کار این افزونه فقط سوییچ بین اینترنت اکسپلورر نصب روی سیستم و فایرفاکس است دیگه درسته؟
در هر صورت برام مفید بود . ممنون ;)

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
من vista دارم و با Ie Tester مشکلی ندارم، به نظرم شما دوباره برنامه رو نصب کن...

maysam.m

Well-Known Member
درود بر شما
من vista دارم و با Ie Tester مشکلی ندارم، به نظرم شما دوباره برنامه رو نصب کن...

سلام
فهمیدم مشکل از چه بود. متاسفانه IE6 با فایل htc مشکل داشت و با اضافه کردن این فایل به قالب باعث کرش IE6 میشد . مجبور شدم از htc در IE6 استفاده نکنم .

majidmjh

New Member
منم از IE Tester استفاده می کنم ، ولی یه حرکتی که شرکت رفیقم زده بود خیلی جالب بود ! توی Virtual Machine یک ویندوز XP S1 نصب کرده بودن و با IE6 اورجینال ! تست می کردن ، می گفت که IE6 این ویندوز زمین تا آسمون با این برنامه ها فرق داره ! منم وسوسه شدممم :)

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
تصور نمی کنم که اصلا نمایش IE6 ویندوز با نمایشی که ietester از ie6 نشون میده اصلا فرقی داشته باشه

با سلام.
این رو دقت داشته باشید که نرم افزار IETester میاد از هسته و کرنل اینترنت اکسپلورر ویندوز شما برای شبیه سازی استفاده میکنه, یعنی اگر برای مثال شما ویندوز 7 داشته باشید و این نرم افزار رو نصب و سایتتون رو باهاش تست کنید انتظار نداشته باشید که این نرم افزار درست همانند اینترنت اکسپلورر 6 ویندوز اکس پی برای شما کار کنه، چون همون طور که گفتم این نرم افزار میاد از نسخه اینترنت اکسپلورر ویندوز شما برای شبیه سازی استفاده میکنه.
موفق باشید...

majidmjh

New Member
یه تجربه جالب همین امروز با IEtester داشتم ! Rotate توی IEteste 6 کار می کرد ولی توی IE8 ویندوز کار نمی کرد !!! تمامی موارد CSS رو هم رعایت کرده بودم ، من یک JS برای فیکس های IE دارم .

جدیدترین ارسال ها

بالا