مشکل با کرک Adobe flash cs 5

nekooee2

Member
سلام دوستان من با کرک کردن ادوبی فلش cs5 مشکل دارم. یک کیجن هست که همه جا گفتن بهترینش همینه و جواب میده من همین رو دانلود کردم منتها وقتی اجراش میکنم یک کلید gnerate داره و یک کلید patch خوب من ابتدا میزنم generate بعد میزنم patch و میزنه patched sucsfully بعد برنامه فلش رو که تریال نصب کردم اجرا میکنم و کدی که تو کیجن داده وارد میکنم و قبول هم میکنه ولی بعدش next داره که وقتی میزنم next می خواد وصل شه به اینترنت و یک. چیزی رو چک کنه. وقتی اینترنت ندارم که میگه به اینترنت وصل نیستید و ابتدا باید به اینترنت وصل بشید و فقط میشه برنامه رو بست. وقتی هم به اینترنت وصل باشم میره صفحه بعد که ID و pass که تو سایت ادوبی داریم می خواد که اون هم وارد میکنم باز هم ارور میده و کرک نمیشه

هر چی هم گشتم راه حلی ندیدم. باید چیکار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

این هم عکسها:
اول این صفحه میاد:

71f0311e2754.jpg

بعد این صفحه میاد (اگر به اینترنت وصل باشه مگه نه که ارور میده باید به اینترنت وصل باشید) :

80ecd059122c.jpg

nekooee2

Member
مجبور شدم نسخه 5.5 رو نصب کنم. الآن موقع ورود دیگه سریال نمیخواد ولی می خواد نرم افزار رو در سایتش ثبت کنه که skip داره و میزنم رد میشه و خوشبختانه دیگه تریال نیست

benyamin_pc

Well-Known Member
نصب و کرک فلش خیلی سادس اما متاسفانه بعد از یه مدت به دلایل نامعلوم امکان داره باز کرک از کار بیافته اما باز هم با داشتن کیگن درست حسابی میتونین پسورد صحیح ازش بگیرین و به فلش بدین و باز تایمرش حذف میشه و تریال نیست دیگه
برای نصب هم کافیه اول از اینترنت قطع شین , نصب بزنین , سریال از کیگن درست حسابی بگیرین و به فلش بدین و نصب هم که شد کلیه آپدیت هارو از تو فلش ببندین , اما بعد این کار هم مورد بالا امکان داره پیش بیاد که راهشم گفتم

nekooee2

Member
سلام. نسخه cs5 که من داشتم به هیچ عنوان کرک نمیشد. رمز و میگرفت ولی مرحله بعد که می خواد نرم افزار و با مشخصات من ثبت کنه skip نداره و هیچکارش نمیشد کرد. اما نسخه cs5.5 رو که گرفتم راحت کرک شد

benyamin_pc

Well-Known Member
تو کرک شدن cs5 هم مشکلی نداره اما اون مشکلی که گفتم احتمال داره پیش بیاد , اما اگه کلا cs5 کرک نمیشه کیگنتونو عوض کنین
بعضی از دوستان به اشتباه از کیگن mastercs5 برای mastercs5.5 هم استفاده میکنن که اون کیگن به درد cs5.5 نمیخوره و cs5.5 کیگن خودشو داره

nekooee2

Member
cs5 میدونم نباید مشکلی داشته باشه ولی نسخه من یک جاش مشکلی داشت که کرک نمیشد. باور کنید کرک اصلی رو استفاده میکردم که هم تو خود پوشه دانلود بود و هم از جاهای دیگه گرفتم ولی همینطور که تو عکس بالا میبینید مرحله بعدش skip نداشت و می خواست نرم افزار رو ثبت کنه و هیچ کاریش نمیشه کرد. ولی بقیه دوستان مشکلی نداشتند احتمالا مربوط به همون نسخه هست که دانلود کرده بودم

benyamin_pc

Well-Known Member
تاریخ سیستمتون به روز باشه , ویندوزتونو عوض کنین و همون cs5 که دارینو طبق پست 4 نصب کنین ببینین جواب میده

nekooee2

Member
تاریخ سیستمم درسته. ویندوز عوض کنم؟؟؟ نه بابا ویندوزم سالمه ولش کنید دیگه نسخه 5.5 نصب کردم ولی اون که من گرفتم از سایت p30day گرفتم یک مشکل یداشت که با این کرکهای معمولی کرک نمیشد! من خودم کاربر حرفه ای کامپیوترم مطمئنم مشکل از خود نسخه بود

farhad3d

New Member
سلام دوستان
جدا از این قضیه من فلش cs 5.5 نصب کردم که همیشه سه چهار بار بعد از اجرا شدن،هنگ میکنه
با این که سیستم بالایی دارم ولی از هر روشی رفتم نتونستم درستش کنم
خواهشن کمکم کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا