مشکل با پرش تصویر در led سامسونگ

phpweb

Active Member
من چند ماهه که یه مانیتور سامسونگ خریدم.

قبلا مشکلی نداشت ولی الان وقتی یه تصویر کاملا سفید رو توش نگاه می کنم، تصویر حالت ارتجاع و تکون خوردن به خودش می گیره (یه گوشه تصویر حرکت می کنه).

بنظرتون مشکل چیه؟

H00ti

Active Member
به نظرم بهترین کار تماس با شرکت گارانتی باشه،چون مانیتورتون نو هست.

H00ti

Active Member
احنمال داره مربوط به یک قطعه مانیتور باشه(چون بطور ناگهانی اینطور شده).البته من در این مورد زیاد اطلاعاتی ندارم ولی اگه جای شما بودم حتما یه تماس با شرکت می گرفتم.

phpweb

Active Member
قبلا می خواستم که برم نمایندگی ولی از اونجاییکه این مشکل فقط گاهی اوقات پیش می یاد و آنچنان تاثیری روی کیفیت تصویر نداره و خودم هم با مانیتور کار دارم به نمایندگی مراجعه نکردم.

الان یه تصویر سفید نگاه کردم و مشکلی وجود نداشت. قبلا کمی گردو خاک روی مانیتور بود و وقتی گرد و خاک رو تمیز کردم انگار مشکل برطرف شده.

نظرتون چیه؟

100x100

New Member
یه زمانی گارانتی سامسونگ رایگان به خانه میآمد شاید الان هم تلفن بزنی بیان خونه.

phpweb

Active Member
یه زمانی گارانتی سامسونگ رایگان به خانه میآمد شاید الان هم تلفن بزنی بیان خونه.
آخه همیشه تصویر پرش نمی کنه و اگه بیان یا من مانیتور رو ببرم و تصویر مشکلی نداشته باشه فقط وقت تلف کردم !

نمی دونید مشکل چیه؟ قبلا توی مانیتور های سی آر تی هم چنین حالتی اما بسیار قوی تر دیده بودم.

مشکل اینه که وقتی گرد و خاک روی مانیتور رو تمیز کردم دیگه توی تصویر هیچ پرشی دیده نیم شه.

tina21

New Member
سلام من چند روز پیش مشکل پرش تصویر داشتم کابلش رو عوض کردم الان درست شده. بد نیست امتحان کنی چون مشکل پرش تصویر من هم گاهگاهی بود

phpweb

Active Member
البته فکر کنم بخاطر گردو خاک روی مانیتور این مشکل ایجاد شده بود.

وقتی گردو خاک رو حذف کردم دیگه این مشکل وجود نداره.

جدیدترین ارسال ها

بالا