مشکل با پخش صدا در ویندوز

soofi

Member
سلام
سیستم قدیمی ویندوزایکس پی نصب کردم درایور کارت صدا هم به درستی نصب شده ولی وقتی فیلم پخش میکنم صدا از اسپیکر پخش نمی کنه
چندتا اسپیکر تست کردم ولی بازهم مشکل پخش صدا دارم
مشکل از کجاست ؟
کارت صدا انبورد هستش

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
سیستم قدیمی ویندوزایکس پی نصب کردم درایور کارت صدا هم به درستی نصب شده ولی وقتی فیلم پخش میکنم صدا از اسپیکر پخش نمی کنه
چندتا اسپیکر تست کردم ولی بازهم مشکل پخش صدا دارم
مشکل از کجاست ؟
کارت صدا انبورد هستش
اگر درایور به درستی نصب شده باشه حداقل موقع بالا اومدن ویندوز صدای موزیک خوش آمد گویی ویندوز رو خواهید داشت. ممکنه فیلمی که پخش می کنید احتیاج به Codec صوتی داشته باشه که نصب نیست، اون یک قضیه جدا است.
بجز فیلم پخش یک فایل mp3 رو هم امتحان کنید، اگر mp3 صدا داشت باید یک مجموعه Codec صوتی ویدئویی روی ویندوز نصب کنید تا موقع پخش فیلم مشکل Codec نداشته باشید.
و اگر کلا صوتی نمی شنوید، احتمال داره که فیش اسپیکر رو در سوکت درستی قرار نداده اید.

soofi

Member
متاسفانه هنگام لود ویندوز صدا نداره
فایل mp3 هم صدا نداره
مطمئن هستم که فیش درست جا زدم حتی با هدفون هم تست کردم صدا نداره

soofi

Member
چندتا عکس گذاشتم ببینم ایرادی داره یانه؟
5416_1.jpg
rdqi_2.jpg

j85c_3.jpg

ocey_4.jpg

the_king

مدیرکل انجمن
متاسفانه هنگام لود ویندوز صدا نداره
فایل mp3 هم صدا نداره
مطمئن هستم که فیش درست جا زدم حتی با هدفون هم تست کردم صدا نداره
چیزی که از تصاویر مشخصه اینه که درایور نصب شده و ظاهرا بدون مشکل داره کار می کنه. وچون هیچ صدایی نمی شنوید مشکل از Codec هم نیست.
امیدوارم مشکل سخت افزاری نباشه.

soofi

Member
سلام وتشکر از شما مشکل حل شد
یک سیم اسپیکر که باید به مادربرد وصل می شد پیدا کردم وبا وصل کردن به مادربرد صدا وصل شد
اینو قبلا جایی برده بودند برای تعمیر متاسفانه خود تعمیرکار هم اینو وصل نکرده بود و تا کرده بود گذاشته بود کنار دکمه پاور کیس

جدیدترین ارسال ها

بالا