مشکل با ویندوز 8

mahtab2009

Member
سلام
من چند روزه روی سیستمم ویندوز 8 نصب کرده ام. موقع نصب یا اجرای بعضی از پنجره ها پنجره ای که عکس آن را پیوست کرده ام باز می شود که درست متوجه ایراد کار نمی شوم و در ضمن در ادامه می خواد که کانکت بشم برای آپدیت ویندوز و اگه کنسل کنم برنامه اجرا نمیشه البته در مورد همه برنامه ها چنین مشکلی ندارم فقط گاهی.
در حال حاضر من به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارم ، این مشکل را چه جوری می تونم حل کنم؟؟؟

پیوست ها

• 01.jpg
    01.jpg
    60.6 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • 02.jpg
    02.jpg
    68.9 کیلوبایت · بازدیدها: 16

pbteco

Member
با سلام
با توجه به پیام سیستم شما باید نرم افزار microsoft .net framework ورژن 3.5 یا بالاتر رو روی سیستم نصب کنید زیرا بعضی از نرم افزارها جهت اجرا به این برنامه نیاز دارند.
میتوانید این نرم افزار رو به صورت رایگان دانلود یا از فروشگاه های نرم افزار تهیه نمایید.
این برنامه در اکثر پک های نرم افزاری موجود می باشد.

AYANDEHSAZ

Member
سلام
من هنوز ویندوز 8 رو روی سیستمم نصب نکردم ولی دو سوال دارم و اون هم اینه که :
1 - صدای ویندوز رو چطور نصب می کنید ( نرم افزارش رو از کجا میارید )
2 - نرم افزار کارت گرافیک رو از کجا میارید

موفق باشید :rose:

pbteco

Member
سلام
من هنوز ویندوز 8 رو روی سیستمم نصب نکردم ولی دو سوال دارم و اون هم اینه که :
1 - صدای ویندوز رو چطور نصب می کنید ( نرم افزارش رو از کجا میارید )
2 - نرم افزار کارت گرافیک رو از کجا میارید

موفق باشید :rose:
با سلام
معمولا درون dvd که از فروشگاه نرم افزار تهییه می نمایید راه اندازهای پر کاربرد مانند کارت گرافیک و کارت صدا وجود دارند در غیر این صورت راه انداز هر سخت افزار رو می توانید از وب سایت شرکت سازنده دریافت نمایید.
لطفا مدل مادربورد و کارت گرافیک خود را ذکر کنید تا در صورت وجود در همین تاپیک لینک دانلود را برایتان ارسال نمایم.
سربلند باشید.

AYANDEHSAZ

Member
سلام
کارت گرافیک nvidia
مادر بورد asus
لطفا نرم افزار کارت صدا رو هم قرار بدید

موفق باشی :rose:

AYANDEHSAZ

Member
سلام
کارت گرافیک nvidia
مادر بورد asus
لطفا نرم افزار کارت صدا رو هم قرار بدید

موفق باشی :rose:

pbteco

Member
با سلام
شما باید حتما مدل هر سخت افزار را به طور کامل ذکر کنید.

mehdy59

Member
یکی از مشکلات ویندوز 8 برای من وصل شدن به اینترنت بود.من سه بار ویندوز 8 نصب کردم و متاسفانه نشد که به اینترنت وصل بشم.دوباره برگشتم روی 7.
متاسفانه کارت شبکه رو هم اجازه نصب نمیداد.در حال حاضر گاهی با 7 کار می کنم.البته پیشتهاد می کنم در کنار ویندوزتون مثل من اوبونتو استفاده کنید و لذت یک سیستم عامل بی نقص رو با همه ی وجود درک کنید.

code_ever

Member
سلام.كسي مي دونه ويندوز 8 رو چطور اكتيو كنم؟خواهش مي كنم كمك كنيد.بعد يه سوال ديگه.من ويندوز xp ‎‏ و سون داشتم و بعد كه ويندوز 8 نصب كردم تو بوت منجر فقط ويندوز 8 نشون مي ده؟

fire.fox

New Member
با سلام.من ویندوز 8 ریختم ولی وقتی میخوام برم چت روم بهم ویسی نمیده ارور میده خواستم آپگیرید کنم که اونم نشد باز ارور داد.خواهش میکنم کمکم کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا