[phpNuke] مشکل با نصب ناک روی سایت

mossy

Member
امان از این فراموش کاری

آقا شرمنده کچلتون کردم با این سوالات :oops:

توی پرشین گیگ میشه نیوک اپلای کرد یا یوخ :neutral:

ممنون :D

Parham

Well-Known Member
خیر نمی‌شه دوست عزیز ... این هاستینگ فقط برای آپلود / دانلود فایل هستش و فقط از Html پشتیبانی‌ می‌کنه ...

mossy

Member
خوب من چند تا سوال رو تو چند تا پست پرسیدم که فقط آخریشو جواب گرفتم

چند مشکل هست
اگه اون قسمت که بخواهیم فعال سازی کاربر حدید رو از طریق مدیر تایید کنیم و فعال کنیم یک ارور میده که میگه دیتابیس مشکل داره و کاربر ثبت نمیشه مگر اینگه اون حالتش اکتیو نباشه یعنی هر کسی بیاد داخل میتونه عضو بشه - اینو بگید ممنون میشم
مسئله دیگه اینکه اگر احیانا مدیر پسورد ادمین که یاهاش لاگین میکنه رو یادش بره باید چه جوری گریه کنه؟
آخه ایمیل مدیر با ایمیل کاربریش یکی بوده و از قسمت فراموشی رمز استفاده کرده و الان شده یک یوزر معمولی بدبخت بیچاره مثل خودم
اینو چیکار کنم
اگه کمک کنید ان شالله بچه اولتون یه پسر باشه
مزاح کردم - یا حق

Parham

Well-Known Member
اگه اون قسمت که بخواهیم فعال سازی کاربر حدید رو از طریق مدیر تایید کنیم و فعال کنیم یک ارور میده که میگه دیتابیس مشکل داره و کاربر ثبت نمیشه مگر اینگه اون حالتش اکتیو نباشه یعنی هر کسی بیاد داخل میتونه عضو بشه - اینو بگید ممنون میشم
از کدام نیوک استفاده میکنی‌ ؟
مسئله دیگه اینکه اگر احیانا مدیر پسورد ادمین که یاهاش لاگین میکنه رو یادش بره باید چه جوری گریه کنه؟
آخه ایمیل مدیر با ایمیل کاربریش یکی بوده و از قسمت فراموشی رمز استفاده کرده و الان شده یک یوزر معمولی بدبخت بیچاره مثل خودم
اینو چیکار کنم
یه جستجوی کوچک تو انجمن نیوک انجام بده به راحتی‌ پیدا میکنی‌ ...

S4DEGH

Well-Known Member
آره بگرد اگر پيدا نكردي خودم مي گم چيكار كني !!
چون چندين بار تو انجمن مطرح شده و پاسخ داده شده !

mossy

Member
سلام

من با اینجا حال کرده بودما

اوکی

اونجا میبینم

ممنون

دستتون درد نکنه

جدیدترین ارسال ها

بالا