مشکل با نرم افزار ها بعد از ویروس کشی

hodamaster

Member
سلام دوستان بنده چند وقت پیش با استفاده از یه آنتی ویروس آنلاین(panda) کامپیوترم رو اسکن کردم چون ویروسی شده بود. در پایان کار نه تنها ویروس از بین نرفته بود بلکه کل فایلهای کرک نرم افزارها از بین رفته بود که دیگه خیلی هاشون اجرا نمیشدن. چند تا رو تونستم دوباره نسب کنم ولی بعضی ها نه uninstall میشن نه دوباره نسب میشن.مثلا winrar خواهشا اگه کسی راه حلی غیر از تعویض ویندوز داره بگه چون الان اصلا امکان تعویض ویندوز رو ندارم(فکر کنید من بدون winrar چطور دارم زندگی میکنم!)
هیچ نسخه جدیدی هم از این نرم افزار ها نصب نمیشه!:cry: کلا نمیدونم چطور افتضاحی به این عظمت بار آوردم یه هفت هشت سالی بود از این گندا نزده بودم!:green: بازهم عاجزانه تقاضای کمک دارم!

jeyson

Active Member
والا کاری که شما کردین رو نمیشه بدون repair یا reinstall حل کرد
اما اگه مشکلت الان win rar هست ، نرم افزار هایی مثل 7zip یا win zip هم عالی هستن :)
در ضمن دیگه از آنتی ویروس آنلاین استفاده نکنید ، حداقل دلیلم اینه که Quarentine نداره :)
از Avira 2013 استفاده کنید و یا Avast 2013

hodamaster

Member
ممنون از راهنماییتون ولی موقع نصب دوباره که باید reinstall یا repair رو نشون بده میگه این نرم افزار کاملا نصب شده و احتیاجی به نصب دوباره نیست!!!! چیزی که وقتی نرم افزار نصب هست هم معمولا نمیگه! و اجازه چک کرد نصب نرم افزار رو میده.:-? بازم ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا