مشکل با نرم افزار منو ساز فلش(فوری)

iraniya.ir

Member
با سلام خدمت دوستان عزیز
یک مشکل اساسی دارم خواهشا کمک کنید
من با نرم افزار Flash Menu Labs Pro v2 یک منو ساختم(فلش)
وقتی کار ساختن تموم میشه و من میخام publish کنم
اون به من چند تا فایل میده
من قبلا وقتی یک فلش میساختم یک فایل فلش داشت swf که اون رو در صفحات میزاشتم و مشکلی نبود ولی الان یک عالمه ایل های مختلف داده
xml
swf
و یک پوشه عکس
من چطوری میتونم از این فایل فلش استفاده کنم
کم تمام فولدر ها و فایل ها رو روی هاستم آپلود کردم وقتی میخام اجرا کنم ارور میده
http://iraniya.ir/test/
خواهش میکنم راهنمایی کنید/
با تشکر

++Hadi++

Active Member
سلام
بهترین گزینه برای این کار خود فلش هست . اگه می تونین با خود فلش این مقولاتو طراحی کنین ...
ولی احتمالا برنامه شما ، یه منوی داینامیک تولید می کنه که می تونین از طریق فایل ایکسمل ، اسامی و عناوین دکمه هاتونو بصورت داینامیک با نرم افزارهایی مثل notepad بنویسین که دیگه نیازی هم به باز و بسته کردن دوباره نرم افزار منو سازتون برا ویرایش اونها نباشه .
برا آپ کردن این مقولات کافیه اونها رو به همون ترتیبی که منو سازتون خروجی می ده در هاست کپی کنین . جوری که مثلا ایکسملتون کنار swf تون باشه . چرا که فلشتون به اون ایکسمل نیاز داره ... دقت کنین که باید همه رو با هم کپی کنید .
می تونین همه رو با همون ترتیب در یه فولدر کپی کنید و در صفحات وب ، آدرس اون فلش رو از فولدرش واقع در کنار اون صفحه تون بدید ولی خیلی وقتا وقتی فلشی در هاست به مشکل اینچنینی بر می خوره ، بهتره تمامی فایلهاتونو با همون ترتیب کنار خود صفحه وبتون در هاست کپی کنین و به فولدر جداگانه ای نریزین. ...
موفق باشی ...
بای...

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوست عزیز سلام
این سایت رو بنده دیدم مشکل آدرس دهی داره
لطف کنید فایل ها رو در قالب یک فایل زیپ شده برای ما ارسال کنید تا انشاء الله مشکل بررسی شود

موفق باشید

iraniya.ir

Member
سلام من تمام پوشه ها رو با هم توی هاست اپلود کردم و هیچ تغییری درش ندادم
تمامش رو زیپ کردم و ضمیمه کردم
ممنون

پیوست ها

• iraniya.ir.zip
    101.9 کیلوبایت · بازدیدها: 10

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوست عزیز سلام
بنده فایل زیپ شده شما رو روی هاست خودم آپلود کردم و اون رو از حالت فشرده خارج کردم و بدون مشکل کار می کنه فقط یه پیغام می ده که روی دامین مربوط به شما نیست که اونم منطقی هست ...

احتمالا مشکل از کپی کردن یا هاست هست

این جا رو ببینید

http://hamd-soft.com/test

iraniya.ir

Member
با سلام
با تشکر از شما
ولی من وقتی سایت شما رو هم باز مینکنم مشکل داره
البته در سایت شما فلش تا آخر load نمیشه
ایا نیاز به نرم افزار java هستش؟
و آیا نرم افزار بهترین سراغ دارید؟

جدیدترین ارسال ها