مشکل با قسمت Display List

nilofar.n

Member
سلام .
من آموزش های سایت رو دنبال میکنم و در قسمت Display list به مشکل برخوردم .
توی این درس : http://forum.majidonline.com/thread...صفر-تا-بینهایت?p=838901&viewfull=1#post838901
فایل شماره یک رو من دانلود میکنم و به خوبی کار میکنه : http://forum.majidonline.com/attachment.php?attachmentid=32402&d=1249200481
خودم فلش cs6 دارم و وقتی دقیقا آموزش رو میرم جلو و همین کد رو مینویسم ارور میده !
مووی کلیپ ها مشکلی نداره چون همینها رو که کپی میکنم تو سورس شما درست جواب میده و سورس شما رو که کپی میکنم تو فایل خودم باز همین ارور رو میده که عکسش رو گذاشتم :|
خیلی گیج شدم نمیدونم مشکل از کجاست !؟
ممنون میشم راهنماییم کنید .

پیوست ها

• Captu6re.PNG
    Captu6re.PNG
    25 کیلوبایت · بازدیدها: 9

nilofar.n

Member
55 مشاهده و صفر جواب !
من معمولا آدم صبوری هستم اما فکر میکنم تو انجمن فعالی مثل اینجا 24 ساعت خیلی باشه ! :)

myfirst

Member
دوستان اگه وقت داشته باشن حتما کمک میکنن.

احتمالا توی کدتون بجای استفاده از DisplayObjectContainer از DisplayObject استفاده میکنید. numChildren و getChildAt مربوط به کلاس DisplayObjectContainer هستند

فایلی رو که خودتون ساختید. آپلود کنید

nilofar.n

Member
من فایل رو پیوست کردم .
عرض کردم دقیقا همین کد رو که تو فایلی که تو آموزش های همین سایت هست و آدرسش رو در بالا نوشتم paste میکنم برنامه به درستی کار میکنه !!!
اینطور ک مشخصه فایل من مشکل داره حالا کجاش نمیدونم :-?

پیوست ها

• Untitled-1.rar
    7.8 کیلوبایت · بازدیدها: 6

spryboy

کاربر فعال
سلام

توی اون فایل اصلی ای که شما دانلود کردید، کامپایلر روی حالت داینامیک تنظیم شده، یعنی در تنظیمات AS3 (منوی File➝ActionScript_Settings) گزینه ی Strict_Mode غیر فعاله. توی حالت داینامیک، مطابقت دیتاتایپ ها چک نمیشه و کامپایلر ارور نمیده. اگر شما میخواید برنامه تون رو در حالت پیشفرض کامپایلر، یعنی Strict_Mode، کامپایل کنید، ساده ترین راه اینه که پارامتر dispObj رو بدون دیتاتایپ تعریف کنید.

PHP:
function showChildren(dispObj:*):void {

موفق باشید

آخرین ویرایش:

nilofar.n

Member
درست شد خیلی ممنون :)
میشه توضیح بدید که این strict mode واسه چیه ؟
یعنی وقتی data type رو مشخص میکنیم در برنامه نویسی این گزینه نباید فعال باشه و بالعکس ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا