مشکل با فریم در طراحی سایت

st4r-s4t

Member
با سلام
من یه سایت ساختم (البته همچین سایتی هم نیست!) که ضد ف-ی-ل-ت-ر (اینجوری نوشتم تا مدیرها ناراحت نشن!) هستش : http://3fx.co.sr/
اما مشکل اینه که فریم بزرگ در اختیار سایت هایی است که به صورت شانسی انتخاب می شوند و وقتی طرف دکمه Browse رو می زنه فریم بالا بسته میشه!! من می خوام در هر صورت فریم بالا که در واقع نشونی از سایت من هست باقی بمونه!!! یعنی اون همیشه باشه و هر کاری هست تو فریم پایین که بزرگه و دست خودم نیست و سایت های دیگه هستند انجام بشه...
حالا با این تفاسیر آیا من میتونم کاری کنم که کسی که Browse رو می زنه فریم بالا از بین نره و صفحه کلا تغییر نکنه و فقط فریم پایین تغییرات توش اعمال بشه؟

با تشکر

winsent

Banned
با سلام.
برای اینکه بهتر بتونم راهنماییت کنم اگه برات امکان داره سورس صفحه رو بذار، با تشکر

MJ Rayaneh

Well-Known Member
خوب شما میتونی برای فریم پایینی یک name مشخص کنی و target کلید browse رو همون name فریم پایینی قرار بدی.
گرفتی؟ اگر متوجه نشدی بگو تا بیشتر توضیح بدم.

st4r-s4t

Member
خوب شما میتونی برای فریم پایینی یک name مشخص کنی و target کلید browse رو همون name فریم پایینی قرار بدی.
گرفتی؟ اگر متوجه نشدی بگو تا بیشتر توضیح بدم.
ده همین دیگه!! فریم پایین ماله من نیست یه سایت دیگه هستش و من روش کنترلی ندارم که بگم لینک های فریم پایین در داخل خودش _self اجرا بشه!! سایت های پایین که به صورت رندم باز میشه کنترلی روش نیست!!
با سلام.
برای اینکه بهتر بتونم راهنماییت کنم اگه برات امکان داره سورس صفحه رو بذار، با تشکر
دوست من صفحه ها html هستند سورس رو می خوای چی کار خوب سیوشون کن یا view source رو بزن!
با این تفاسیر آیا باز هم میشه کاری کرد؟

با تشکر

tabib_m

Member
خوب طبیعتا شما با اچ تی ام ال نمیتونی این کار رو بکنی
شما الان در حقیقت میخوای یه کاری بکنی شبیه به همون کارهای آنتی فیلتر ها ، اگه بخوای به خاطرش کلی کد بنویسی ، خوب یه آنتی فیلتر بنویس (یه کار احمقانه) و اگه نه، که نمیشه این کار رو کرد.

st4r-s4t

Member
خوب طبیعتا شما با اچ تی ام ال نمیتونی این کار رو بکنی
شما الان در حقیقت میخوای یه کاری بکنی شبیه به همون کارهای آنتی فیلتر ها ، اگه بخوای به خاطرش کلی کد بنویسی ، خوب یه آنتی فیلتر بنویس (یه کار احمقانه) و اگه نه، که نمیشه این کار رو کرد.
یعنی حتی با php هم نمیشه کاری کرد که حتی اگر در اون page که در frame پایین هست لینکی خواست در کل صفحه باز شه و فزیم ها رو به هم بریزه جلوش رو گرفت؟؟ با فرض اینکه ما کنترلی روی اون صفحه نداریم؟؟

باشه ممنون از همه

tabib_m

Member
این کار ربطی به php نداره
اگه بخواید با php این کار رو بکنید ، تقریبا دارید همون کاری رو میکنید که آنتی فیلترها انجام میدن . خوب طبیعتا دردسرهای اونها رو هم باید بکشید ، یعنی در حقیقت دارید یه آنتی فیلتر مینویسید (که این به نظر من یعنی کار احمقانه)!!!

winsent

Banned
ما رو درست کردی ها ؟!

چرا گیجش میکنی بدبخت رو؟! آقا جون من خودم برات درستش میکنم فقط یه کم فرصت بده...

جدیدترین ارسال ها

بالا