مشکل با فرم ساز حرفه ای

alireza82

Well-Known Member
سلام
من یه مشکل دارم که اگه میشه راهنماییم کنید.
من یه فرم با فرم ساز مامبو ایجاد کردم و خواستم که تو دیتابیس ذخیره بشه اما و قتی برای تست فرم رو پر میکنم محتویات اون به ایمیل فرستاده میشه ولی وقتی میرم تا محتویات پایگاه داده رو ببینم میگه که
" متاسفانه هیچگونه اطلاعاتی جمع آوری نشده است"
و مشکا دوم اینه که چه جوری میشه محتویات دو فیلد رو با هم مقایسه کرد که بفهمه با هم برابرند یا نه مثلا ایمیل رو بگیره و زیرش هم بخواد آدرس ایمیل رو دوباره وارد کنه و موقع ارسال هم ببینه که این آدرس ها برابر با هم هستن یا نه
ممنون میشم جواب بدید
یا علی

mambolearn

Active Member
سلام

- در هنگام ایجاد فرم باید گزینه "ذخیره نتایج فرم در پایگاه داده" رو علامت زده باشید .

- متاسفانه این کار با کامپوننت "فرم ساز حرفه ای " مقدور نیست .

یا علی
فیروزمندان

alireza82

Well-Known Member
سلام
من این گذینه رو انتخاب کردم. و وقتی دیدم ذخیره نمیشه اینجا پست زدم و میگم چرا نمیشه ؟؟؟
اگر با این کامپوننتز نمیشه چرا اصلا این گذینه رو داره و مامبولرن جان اگه ممکنه یه کامپوننتز مشابه معرفی کن
از جواب قبلی هم ممنونم

mambolearn

Active Member
سلام ...

با این کامپوننت نمیشه محتویات 2 فیلد رو مقایسه کرد . اما کارهای دیگه رو میتونید با همین کامپوننت انجام بدین .

اگر یه کامپوننت حرفه ای و FREE برای طراحی فرم هاتون میخوایید من Facile Forms رو پیشنهاد میکنم .

سایت این کامپوننت : http://www.facileforms.biz

خوبی این کامپوننت اینه که اگر برای منظور خاصی امکانی براش پیشبینی نشده باشه شما میتونی دستورات مورد نظرتون رو Embed کنی ...
برای یادگیری چگونگی کار با این کامپوننت به آموزش هایی که در سایت مربوطه هست مراجعه کنید .

یا علی
فیروزمندان

جدیدترین ارسال ها

بالا