مشکل با فارسي نويسي vBulletin.368

با سلام و تبريک پيشايش عيد نوروز به همه شما دوستان عزيزم.:D:D:D

من بر روي Localhost سيستم شخصي خودم

vBulletin.v368

vBulletin.v350

vBulletin.v370.Beta.4

نصب کردم.براي فارسي سازي آنها هم از فارسي سازي ارميا و phalls استفاده کردم.:cool:

ولي مشکل من با فارسي نويسي برطرف نشد.:mad:

مشکل من اينجاست که وقتي کلمه افتتاح سايت را در تاپيک مينويسم بصورت "افتتا�* سايت" در ميايد.در متن هم و در بيشتر

کلمات هم بصورت "�* و * " در ميايد.خلاصه من را حسابي کلافه کرده:mad:.توي سايتهايي که از vBulletin استفاده ميکنند ، من اين مشکل

نديدم و فقط براي من پيش اومده.اگه ميشه به من بگيد که مشکل کار من از کجاست؟چطوري ميتونم اين مشکل را برطرف کنم؟

++++++++++++++++++++++
اگر من با vBulletin بر روي لوکال هاست سيستمم يک فروم بسازم ، آيا ميشه آن را بدون تغيير بر روي سايت اصلي فرستاد؟؟!!:neutral::neutral::neutral:

به طور مثال در نظر بگيريد که سايت من patrishost.net است.من ميخواهم انجمنهاي سايت را در آدرسه forum.patrishost.net

قرار دهم:). خوب من براي راحتي خودم ، اول vBulletin را بر روي لوکال نصب ميکنم:wink:.فارسي ميکنم.انجمنهاي مورد نظر را ميسازم.

تاپيک هاي قوانين و مقررات را ارسال ميکنم.هک ها و مود ها را نصب مبکنم.

پس العان من بر روي سيستم خودم ، فروم را به طور کامل ok کردم.سواله من اينه که چطوري اين فروم ok شده بر روي لوکال را با

کليه امکانات ، به forum.patrishost.net منتقل کنم؟:neutral:

آيا اين کار شدني است؟ آيا تنظيمات و فارسي سازي آن ، هک ها و مودها و ... دچار مشکل نميشوند؟:neutral:

++++++++++++++++++
با تشکر از شما دوستان، بازهم پيشاپيش عيد نوروز 1387 را هم به شما و هم به خانواده ارجمندتان تبريک عرض ميکنم.
:D:D:D:D:D:cool::cool::cool::cool::cool::oops::oops::oops::oops::oops:

sparksun

Member
در مورد مشگل حرف ح یه جستجو در انجمن بزنید پیدا می کنید ..
ولی در مورد انتقال از لوکال به هاست حرف خوبی زدید .. اگر بخواید خود وی بی را که بدونه نصب مد و یا هک هست انتقال بدید مشگلی پیش نمیاد ولی وقتی هک و یا پلاگینی نصب می کنید و حتی فارسی ساز در خیلی از موراد دیدم که متن های درون پست ها و انجمنها و در کل تمام حرف به هم ریخته شده است .. به نظر من تمام کار ها بر روی سرور انجام شود خیلی بهتر هست ..
در مورد انتقال آن هم شما می توانید با برنامه mysqldamper از دیتابیس لوکال بک اپ بگیرید و با همین برنامه هم در هاست خود ریستور بکنید ..

موفق و پیروز باشید
بهرام

با سلام و تبريک پيشايش عيد نوروز به همه شما دوستان عزيزم.:D:D:D

من بر روي Localhost سيستم شخصي خودم

vBulletin.v368

vBulletin.v350

vBulletin.v370.Beta.4

نصب کردم.براي فارسي سازي آنها هم از فارسي سازي ارميا و phalls استفاده کردم.:cool:

ولي مشکل من با فارسي نويسي برطرف نشد.:mad:

مشکل من اينجاست که وقتي کلمه افتتاح سايت را در تاپيک مينويسم بصورت "افتتا�* سايت" در ميايد.در متن هم و در بيشتر

کلمات هم بصورت "�* و * " در ميايد.خلاصه من را حسابي کلافه کرده:mad:.توي سايتهايي که از vBulletin استفاده ميکنند ، من اين مشکل

نديدم و فقط براي من پيش اومده.اگه ميشه به من بگيد که مشکل کار من از کجاست؟چطوري ميتونم اين مشکل را برطرف کنم؟

++++++++++++++++++++++
اگر من با vBulletin بر روي لوکال هاست سيستمم يک فروم بسازم ، آيا ميشه آن را بدون تغيير بر روي سايت اصلي فرستاد؟؟!!:neutral::neutral::neutral:

به طور مثال در نظر بگيريد که سايت من patrishost.net است.من ميخواهم انجمنهاي سايت را در آدرسه forum.patrishost.net

قرار دهم:). خوب من براي راحتي خودم ، اول vBulletin را بر روي لوکال نصب ميکنم:wink:.فارسي ميکنم.انجمنهاي مورد نظر را ميسازم.

تاپيک هاي قوانين و مقررات را ارسال ميکنم.هک ها و مود ها را نصب مبکنم.

پس العان من بر روي سيستم خودم ، فروم را به طور کامل ok کردم.سواله من اينه که چطوري اين فروم ok شده بر روي لوکال را با

کليه امکانات ، به forum.patrishost.net منتقل کنم؟:neutral:

آيا اين کار شدني است؟ آيا تنظيمات و فارسي سازي آن ، هک ها و مودها و ... دچار مشکل نميشوند؟:neutral:

++++++++++++++++++
با تشکر از شما دوستان، بازهم پيشاپيش عيد نوروز 1387 را هم به شما و هم به خانواده ارجمندتان تبريک عرض ميکنم.
:D:D:D:D:D:cool::cool::cool::cool::cool::oops::oops::oops::oops::oops:
سلام
اولا اینکه در لوکال نمیشه برای سیستم ساب دامین تعریف کرد چون اصلا کنترل پنل ویندوز داره و جور در نمیاد
ثانیا چه کاری هست شما در لوکال هاست قصد داشته باشید فارسی ساز را بزنید و بعدش قوانین را درست کنیدو رو سرور بیاریدش
یکباره رو خود هاستینگ ساب دامین را بسازید و کارای نصب را انجام بدهید مگر اینکه مطالب در لوکال زیاد باشد که نیاز به گرفتن بک اپ است که اونم از طریق برنامه mysqldumper امکان پذیر میباشد

در ضمن اگر میبینید در بالا اوردن انجمن فونت و فارسی خراب شده ربطی به فارسی ساز نداره باید توسط سرورو و از طریق تل نت و ssh اون تیبل های دیتابیس که مخصوص زبان است درست بشود

سلام
اولا اینکه در لوکال نمیشه برای سیستم ساب دامین تعریف کرد چون اصلا کنترل پنل ویندوز داره و جور در نمیاد
ثانیا چه کاری هست شما در لوکال هاست قصد داشته باشید فارسی ساز را بزنید و بعدش قوانین را درست کنیدو رو سرور بیاریدش
یکباره رو خود هاستینگ ساب دامین را بسازید و کارای نصب را انجام بدهید مگر اینکه مطالب در لوکال زیاد باشد که نیاز به گرفتن بک اپ است که اونم از طریق برنامه mysqldumper امکان پذیر میباشد

در ضمن اگر میبینید در بالا اوردن انجمن فونت و فارسی خراب شده ربطی به فارسی ساز نداره باید توسط سرورو و از طریق تل نت و ssh اون تیبل های دیتابیس که مخصوص زبان است درست بشود

ميشه درمورد اين فارسي سازي بيشتر توضيح بديد؟

ميشه درمورد اين فارسي سازي بيشتر توضيح بديد؟
دوست عزیز بازم میگم ربطی به فارسی ساز سایت نداره
اگر دیتابیس حجمش زیاد باشه و از روی هاست روی لوکال بیاریش با چنین مواردی مواجه میشه که با دستگاری در سرور این مشکل حل میشه چون مشکل زبان از نظر سرور بخورد میکنید
ولی اگر دیتابیس نو باشه و حجمی نداشته باشه هیچکدام از این مشکلات نیست
به نظر من شما اگر سایتت نو هست همون داخل اینترنت کل ماجرا را جلو برو و کاری به لوکال نداشته باش
همان طور که گفتم لوکال ساب دامین را پشتیبانی نخواهد کرد.

جدیدترین ارسال ها

بالا