[phpNuke] مشکل با دکمه های سایت

S4DEGH

Well-Known Member
صادق ادمو وسوسه میکنی بره بگرده یه باگ تو پلاتینیوم پیدا کنه ها
اتفاقا خوشحال ميشم !

مخصوصا اينكه بتوني توي سايت خودش يعني : futurenuke.com پيدا كني !
چون ميخوام حال يك نفر رو تو سايت futurenuke بگيرم ! :D

شيرينيشم ميدم .

bache +

Well-Known Member
اصلا تابلو نیست میخوای حال مدیرشو بگیریها
302.gif

VAHID216

مدیر بازنشسته
اتفاقا با مدیرش خیلی رابطه توپی داریم( البته تا الان)

d@nyal

Member
بله ....!

داشتم راجع به مشکلمون حرف میزدم ! :lol:

آقا من توی لوکال که بررسی می کردم ، دیدم اشکالش از هدر قالب هستش اما ...

دوباره که قالب رو به هاست منتقل کردم دیدم نه ! از قالب نیست . چون بازم همون مشکل رو داشتم !

(مسعود ! متاسفم !!)

مشکل از بلوک ثبت نام سریع بود !

++++++++++++++++++++++++++++++

صادق ادمو وسوسه میکنی بره بگرده یه باگ تو پلاتینیوم پیدا کنه ها

از تو بعید نسیت !:wink:

d@nyal

Member
بزودي يك پچ باحال ميدم بيرون براي B.4 كه تا 5 سال ديگه نياز به آپديت نداشته باشيد !

حالا صادق چجوری پیش بینی کردی که تا 4-5 سال بعد آپ دیت نمی خواد ؟؟ (حرف عجیبی زدی ها خداییش!)

VAHID216

مدیر بازنشسته
حالا دقیقا در اون موقعیت آمار دستش نبوده 2 تا بالا 2 تا پایین

S4DEGH

Well-Known Member
اي بابا حالا ما يچيزي گفتيم !
ولي اينو بگم وقتي سيستم امينيتيش رو وارد باشي و خيلي خوب و دقيق تنظيمش كني مخصوصا اينكه هر دو سيستم امنيتيش رو فعال كني .. فكر نميكنم تا 3 سال يا حتي بيشتر كسي بتونه هك كنه !

جدي ميگم !

YTERROR

Active Member
صادق درست می گه وقتی یکسری چیزها رعایت بشه نیازی به آپدیت نداره

این اصطلاحا هکرها همشون از یک روش استافده می کنند که این روش هم از تویی مقالات ترجمه شده استفاده می شه که اینم قابل ذکره تا 3 سال دیگه کلی امکانات و ... فرق می کنه

پ.م صادق : راستی یادته قبلا واسه بابت می خواستی یک سایت بنگاه املاک و . بزنی دنبال یک اسکریپت بودی من یک کامپونت واسه مامبود برای این کار دارم خیلی خفنه اگه خواستی بگوواسه ات دموشو بدم حالشم داشتی فارسیش کن البته وقت گیره

bache +

Well-Known Member
ببین من در به در دنبال این کامپوننتم جون هرکی دوتس داری اینو بده به من من براتون فارسی میکنم برای این سایت میخوامamlak123.com

d@nyal

Member
ببین من در به در دنبال این کامپوننتم جون هرکی دوتس داری اینو بده به من من براتون فارسی میکنم برای این سایت میخوام

اگه خواستین اسم این تاپیک رو عوض کنیم ؟!!:lol: :D

S4DEGH

Well-Known Member
بفرست !!!!

من ميخوام شديد !!

الان اين سايتي كه مثلا ميخواستم مامبو روش نصب كنم همينطوري خوابيده !! از فضاشم استفاده نميشه‌!

بفرست شايد فرجي بشه !

YTERROR

Active Member
من ميخوام شديد !!

ببین من در به در دنبال این کامپوننتم جون هرکی دوتس داری اینو بده به من من براتون فارسی میکنم برای این سایت میخوامamlak123.com

ببخشید ندیدم برای این کامپونت مامبو نال شده و قیمتش 500 دلار فکر کنم یا 250 دلاار و چون مامبو و جوملا ساپرت قوی دارند و قری هستند کسی از نال شده استفاده کنه 100 درصد اذیتش می کنند چون فروش اینا محدود و جستجو اینمترنتشونم قویه ولی اگه خواستی برا می فرستم دموشو به پیام شخصیت

جدیدترین ارسال ها

بالا