Fa مشکل با دستور Move to

1230456

Member
سلام و سال نو مبارک

با کد زیر:
کد:
MoveTo("Group","30,50,10,EASYTO")

که
عدد اول:x
عدد دوم:y
عدد سوم:سرعت حرکت که هرچه کوچکتر باشه حرکت سریعتر و هرچه بزرگتر حرکت کندتر!
عبارت آخری: اگه EASYTO باشه وقتی شی به انتها نزدیک شد حرکت آرام میشه و اگه EASYFROM باشه هنگام شروع یواش حرکت میکنه!

خودت تست کن :دی

Shahim

Active Member
بله شما درست می فرمایید

ولی به این صورت که گروه توی صفحه اصلی باشه جواب نمی ده:
کد:
MoveTo("Master Page::Group","30,50,10,EASYTO")

ولی اگر که بجای یک گروه یک آبجکت رو بخوایم حرکت بدیم جواب می ده

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
بله شما درست می فرمایید

ولی به این صورت که گروه توی صفحه اصلی باشه جواب نمی ده:
کد:
MoveTo("Master Page::Group","30,50,10,EASYTO")

ولی اگر که بجای یک گروه یک آبجکت رو بخوایم حرکت بدیم جواب می ده
خوب مسلمه نبایدم جواب بده چون کار تابع MoveTo این نیست به جاش از تابع MoveObject استفاده کنید.

Shahim

Active Member
مگه نه اینه که MoveObject برای جابجایی در یک لحظه هست و MoveTo برای انتقال با سرعت مورد نظر؟
کار دیگه ای نمی کنه.
من که منظورتون رو نفهمیدم

آخرین ویرایش:

loo30fer

مگه نه اینه که MoveObject برای جابجایی در یک لحظه هست و MoveTo برای انتقال با سرعت مورد نظر؟
کار دیگه ای نمی کنه.
من که منظورتون رو نفهمیدم
خیلی واضح حرفم رو بیان کردم منظور بنده این بود که جز وظایف تابع MoveTo انتقال گروهی آبجکتها در Master Layer نیست
برای اینکه بتونید یک یا چند آبجکت رو به آرامی مانند تابع MoveTo جابجا کنید میتونید بدین شکل عمل کنید:
کد:
x=ObjectX(Rectangle)+1
y=ObjectY(Rectangle)
MoveObject("Rectangle","x,y")
Pause("8")
If (x<=100) Then
  ScriptTimer("Script","1")
End

آخرین ویرایش:

Shahim

Active Member
خیلی واضح حرفم رو بیان کردم منظور بنده این بود که جز وظایف تابع MoveTo انتقال گروهی آبجکتها نیست
برای اینکه بتونید یک یا چند آبجکت رو به آرامی مانند تابع MoveTo جابجا کنید میتونید بدین شکل عمل کنید:
کد:
x=ObjectX(Rectangle)+1
y=ObjectY(Rectangle)
MoveObject("Rectangle","x,y")
Pause("8")
If (x<=100) Then
  ScriptTimer("Script","1")
End

اگر شما به راهنمای نرم افزار نگاه کنید می بینید که این دستور برای انتقال گروه هم هست و اگر امتحان کرده باشید می بینید که برای انتقال گروه جواب می ده

من می دونم که گروه رو می تونه انتقال بده ولی می گم که یک گروه رو توی Master Page چرا انتقال نمی ده؟

loo30fer

اگر شما به راهنمای نرم افزار نگاه کنید می بینید که این دستور برای انتقال گروه هم هست و اگر امتحان کرده باشید می بینید که برای انتقال گروه جواب می ده

من می دونم که گروه رو می تونه انتقال بده ولی می گم که یک گروه رو توی Master Page چرا انتقال نمی ده؟
ببخشید حرفم رو تصحیح میکنم
منظور بنده در Master Layer بود که احتمالا به دلیل تعریف نشدن برای MoveTo یا باگ در این تابع یا برنامه باشه.
تنها راهی هم که براتون مونده همونطور که اشاره کردم استفاده از تابع MoveObject هست.
موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا