مشکل با خروجی exe و رایت بر روی cd

r.miri19

Member
من یک مشکل خیلی عجیب برام پیش اومده، اونم اینه
یه مولتی مدیا واسه یه شرکت زدم و خروجی exe گرفتم و 1000 تا دادم برای رایت و چاپ بر روی cd
همه چیز درست است اما به مشکل عجیب است.
فایل ها رو هارد کامپیوتر رو هر ویندوزی جواب می ده اما رو سی دی فقط روی ویندوز 7 و 8 و ویستا یعنی روی xp جواب نمی ده به این صورت که
cd رو که داخل کامپیوتری که ویندوز xp داره می زارن یه صفحه سفید می آید و دیگر هیچی نمی آید اما تو ویندوز های 7 و 8 و ویستا همه چیز درسته.
کسی تا حالا تجربه اینچنینی داشته؟راه حل داره؟
من flash cs6 و ویندوز 7 دارم.

saatsaz

Member
واسه رفع این مشکل باید تو adobe flash cs4 یا cs3 خروجی EXE بگیری و همچنین adobe flash player for IE رو هم همراه سی دی بدی و از کاربران بخوای اگه به مشکل برخوردن اول اون رو نصب کنن...
به احتمال زیاد اینطوری مشکلت حل بشه...

آخرین ویرایش:

r.miri19

Member
واسه رفع این مشکل باید تو adobe flash cs4 یا cs3 خروجی EXE بگیری و همچنین adobe flash player for IE رو هم همراه سی دی بدی و از ملت بخوای اگه به مشکل برخوردن اول اون رو نصب کنن...
به احتمال زیاد اینطوری مشکلت حل بشه...
این که خیلی بده ، شما یه چنین مشکلی داشتید؟

آخرین ویرایش:

saatsaz

Member
بله من یه همچین مشکلی رو دقیقا با فایل فلش EXE تو ویندوز xp داشتم واسه رفع این مشکل بهترین کار همون نصب پلاگین فلش
adobe flash player for IE هستش

اما واسه رفع کلی این مشکل یه راه حل جامع و بهتر هستش و اون اینکه:

از پروژه فلش به جای خروجی ‌EXE خروجی SWF بگیر

بعد این فایل فلش عادی SWF رو تو یه صفحه html بذار و وقتی سی دی باز شد اتورانش کافیه فایل Html رو باز کنه

و اگر تو این حالت پلاگین فلش تو مرورگر کاربر نصب نشده باشه شما میتونید خیلی راحت مثل سایت ها از کاربر بخواید که رو یه لینک خاص کلیک کنه و

پلاگین رو نصب کنه(الزاما قرار نیست لینک یه سایت رو به کاربر برای نصب فلش بدید بلکه با دستور file:/// تو html میشه به راحتی از داخل سی دی پلاگین رو نصب کرد)

حتی شما میتونید با استفاده از همین روش و دیگر نرم افزارهای اتوران سازی یه اتوران مدرن شیک و کاملا قابل اطمینان بسازید...

موفق باشید...

آخرین ویرایش:

r.miri19

Member
این طوری که خیلی بده . . .
خبرگان فلش نظری ندارند؟لطفا اگر کسی برخورد کرده کمک کنه . . . :-?

جدیدترین ارسال ها

بالا