مشکل با جستجو نشدن سایت در موتور جستجو

hno

Member
سلام

من یه سایت دارم که بازدیدش خوبه ولی یه مشکل با جستجو کردن نام دامنه دارم

فرض کنید نام سایت من "تست" باشه. من این کلمه رو در title , keywords , describtion و خیلی جاهایه دیگه در متن استفاده کردم ولی وقتی کلمه ای که درواقع نامه سایتم هست رو در گوگل سرچ میکنم هیچی بهم نشون نمیده و سایتم جزو لیست گوگل نیست .

خیلی از سایتهای دیگه رو دیدم که همینکه اسمه سایت رو میزنی ، اولین جستجوی یافت شده نشون داده میشه ولی سایت من اینطور نیست و تا صفحه ی 10 هم نشون داده نمیشه .

حتی نام دومین رو هم بدون پسوند (.com) میزنم سایتم رو دوباره تا صفحه ی شماره ی 10 نشون میده که خیلی عجیبه
نام دومین رو هم به صورت انگلیسی در keywords نوشتم ولی فایده ای نداره

دوستان لطفا من رو راهنمایی کنند چه طوری از مشکل عجیب رو حل کنم ؟ درضمن حدود 6 ماهی هست که دومین و سایت رو راه اندازی کردم

با تشکر

Mohammad

Member
ببین باید صبر کنی حداقل یک ماه طول میکشه که بیای تو صفحه اول گوگل یادت باشه فقط سایت تو نیست که تو title خودش نوشته تست هزاران سایت وجود داره که باید بین اون ها بهتر از بقیه باشی

چیزی که باعث میشه تو گوگل رتبه بهتری بدست بیاری page rank هست که باید افزایشش بدی
یه مقاله برات میذارم بخون به دردت می خوره :

http://fa.wikipedia.org/wiki/سئو
http://www.iranseo.com/book/1ya2001-sample.pdf

pouya saadeghi

Active Member
در عنوان لینک هایی که از سایت های دیگه میگیرید ، کلمات کلیدی سایتتون رو قرار بدید. :)
مثال:
من یه سایت دانلود براش فتوشاپ دارم ، می خوام هر کی سرچ کنه "براش فتوشاپ" سایت من اول از همه بیاد. :cool:
1- از سایت های مشابه لینک میگیرم (عنوان لینک ها "براش فتوشاپ" باشه)
HTML:
<a href="http://www.mysite.com/brush" target="_blank">براش فتوشاپ</a>
2- عنوان صفحه رو میذارم "براش فتوشاپ"
3- تگ H1 رو میذارم "براش فتوشاپ"
4- در هر پاراگراف یک یا دو بار از کلمات "براش" و "فتوشاپ" و عبارات مشابه مثل "دانلود براش" و... استفاده میکنم
5- .....

aghanaser

Member
پاسخ

باسلام
پيرو صحبت دوستان ;
تا جايي كه من ميدونم بايد توي سايت گوگل عمل Add Url را هم انجام بديم تا گوگل keywords سايت ما را بگرده....
موفق باشيد

pouya saadeghi

Active Member
با جستجوي عبارت site:www.mysite.com‏ ميشه فهميد كه چه صفحاتي از سايت مورد نظر ايندكس شدن
تگ keyword‏ هم ديگه مثل قديم ارزش زيادي نداره

آخرین ویرایش:

ajomehri

Member
آدرس سایتو برام بفرست + کلمه ای که می خوای بیاد بالا تا راهنماییت کنم

hno

Member
الان يك صفحه هم ايندكس نشده‏؟

چرا دوست عزیز خیلی از صفحاتش ایندکس شده و آمار هم بدکی نیست ولی نمیدونم چرا نام دومین و نام سایت رو که سرچ میکنم سایتم رو نمیاره . مثلا شما کلمه ی مجدی انلاین رو که سرچ کنید اولین جستجو سایت مجید انلاین هست ولی من که نام سایتم رو جستجو میکنم سایتم نمیاد تا صفحات 10 هم رفتم ولی نبود که خیلی عجیبه . حتی نام دومین رو بدون پسوند .com زدم ولی باز هم نیومد

با تشکر

pouya saadeghi

Active Member
برمیگرده به همون چیزی که در پست های قبلی گفتم.

اکثر سایت ها این سایت رو با عنوان "مجید آنلاین" لینک کردند. بنابراین وقتی شما "مجید آنلاین" رو سرچ میکنید ،این سایت در ابتدای نتایج میاد.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
دوست عزیز، گوگل با توجه به کوکی شما، و علاقه مندی های قبلی شما از نتیجه های جستجو در گوگل، نتیجه های مشخصی به شما می ده.
محض اطمینان، شما یک آدرس IP کشور دیگه ای رو در مرورگر خودت ست کن، بعد کوکی هات رو پاک کن، اونوقت برو در رابطه با موضوعی که قبلن جستجو کردی، تو گوگل جستجو کن. ملاحظه کنید که چقدر نتایج گوگل متفاوت است!
برای جستجو نام دامنه خود، از کوتیشن " استفاده کنید. مانند:
"yahoo.com"

oldooz

Well-Known Member
خب این مورد به نظرم بیشتر بستگی به همون اسم تست داره.
یه وقت ممکنه مثلا کلمه تست اسم شماست و اون سایت هم سایت شخصیتون که در این مورد خیلی کم پیش میاد که همچین مشکلی باشه.(چون رقبا کم هستند)(البته اگه آدم معروفی نباشید:green:)
یه وقت هم مثلا شما هاست میفروشید یا مثلا طراحی وب سایت میکنید و اون کلمه تست هم مثلا web design هست. این دفعه دیگه رقبا زیادن و رقابت سخته. و طبیعتا چیز عجیبی نیست که شما با تجربه و سابقه کم آخرا باشید.
موفق باشید!:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا