مشکل با برنامه cd secure

eurosport

Member
سلام
خسته نباشید
بنده برنامه CD SECURE رو نصب کردم کرکش هم نصب کردم و با این پیغامها رو برو شدم :

lnlupfh6gqtl2yn9fxr.gif

5rbn6bvs18m2xd9bk3mq.gif

ولی وقتی بعد از اینکه ایمج میگیرم و با نرو روی دی وی دی میریزم ، اول اسم دی وی دی بنده گزینه TRIAL VERSION می آید !!!
مشکل کجاست ؟؟؟
با تشکر فراوان
:rose:

eurosport

Member
با تشکر فراوان
آیا تنها کار برد این برنامه فقط مخفی کردن فولدر هست ؟؟؟
قفل نمیشه گذاشت ؟؟؟

با تشکر فراوان

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
با تشکر فراوان
آیا تنها کار برد این برنامه فقط مخفی کردن فولدر هست ؟؟؟
قفل نمیشه گذاشت ؟؟؟

با تشکر فراوان

دوست عزيز

منظورتون از قفل رو ميشه واضح تر توضيح بديد؟

نرم افزار CD Secure بر پايه تكنولوژي SDH طراحي و شده و كارشم تنها مخفي كردن فايلها و پوشه هاي موجود روي CD از كاربر و نرم افزارهاي رايت هست.

اين روش به نوعي قفل گذاري محسوب ميشه چون از دسترسي به فايلها جلوگيري ميكنه.

نميخوام نا اميدتون كنم اما براي عبور از قفل گذاري به اين روش هم راههايي وجود داره.

موفق باشيد.

NARANJTORANJ

Well-Known Member
من هم با این برنامه مشکل دارم و اونم اینه که پوشه هایی رو که با این برنامه مخفی میکنم
دیگه توی پروژه خونده نمیشن

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
من هم با این برنامه مشکل دارم و اونم اینه که پوشه هایی رو که با این برنامه مخفی میکنم
دیگه توی پروژه خونده نمیشن

دوست عزیز
احتمالا تو دادن آدرسهای وابسته پروژتون اشتباهی انجام میدید یا اینکه موقع ایمیج گرفتن تمام فایلها و پوشه ها تو یک پوشه قرار نمیدین و از ریشه اقدام به تهیه ایمیج می کنید
مجددا بررسی کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه
موفق باشید

eurosport

Member
ببینید
بنده این برنامه رو ریجستر کردم ولی باز هم TRIAL VERSION رو اول اسم سی دی میزاره !!!!!!!!!

cs54ec1qblsfzpmj9um.gif

مشکل کجاست !!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر فراوان

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز
چون شما از نسخه اصلي اين نرم افزار استفاده نمي كنيد و نسخه كرك شده رو داريد. به همين خاطر نميتونيد ايميج صحيح بگيريد.

توصيه ميكنم با يك نرم افزار ديگه مثل Nero يا Clone ايميج با فرمت iso بگيريد. بعد اون ايميج رو تو اين برنامه اجرا كنيد. پوشه هاي مورد نظر رو مخفي كنيد و بعد رايت كنيد.

اينطوري اون نوشته Trial Version هم به خاطر اينكه با يك برنامه ديگه ايميج گرفته شده حذف ميشه.

موفق باشيد

eurosport

Member
دوست عزيز
چون شما از نسخه اصلي اين نرم افزار استفاده نمي كنيد و نسخه كرك شده رو داريد. به همين خاطر نميتونيد ايميج صحيح بگيريد.

توصيه ميكنم با يك نرم افزار ديگه مثل Nero يا Clone ايميج با فرمت iso بگيريد. بعد اون ايميج رو تو اين برنامه اجرا كنيد. پوشه هاي مورد نظر رو مخفي كنيد و بعد رايت كنيد.

اينطوري اون نوشته Trial Version هم به خاطر اينكه با يك برنامه ديگه ايميج گرفته شده حذف ميشه.

موفق باشيد
مگه با نرو هم میشه از فولدر روی کامپیوتر ایمج گرفت ؟؟؟
چه جوری ؟؟؟

با تشکر فراوان :rose:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
بله ميتونيد. در حالت رايت data پوشه مورد نظرتون رو انتخاب كنيد و در زمان رايت به جاي درايو رايتر گزينه Image رو انتخاب كنيد. و موقع ذخيره فايل image فرمت iso رو انتخاب كنيد.

eurosport

Member
بله ميتونيد. در حالت رايت data پوشه مورد نظرتون رو انتخاب كنيد و در زمان رايت به جاي درايو رايتر گزينه Image رو انتخاب كنيد. و موقع ذخيره فايل image فرمت iso رو انتخاب كنيد.
ولی وقتی بعد از ایمج گرفتن با فرمت iso برنامه CDSecute جواب نمیده!!
به تصویر زیر نگاه کنید :

mesbs79x10n0k4m03jtp.gif

با تشکر فراوان:rose:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز
احتمالا يه جايي تو ايميج گرفتن اشتباه انجام ميديد يا موقع باز كردن فايل ايميج توسط CD Secure .

با Nero Express گزينه make data disk رو انتخاب كنيد.

فايلهايي كه قصد داريد ايميج بشن رو انتخاب و add كنيد.

در قسمت رايت به جاي نام درايور رايتر گزينه Image رو انتخاب كنيد.

دكمه burn رو بزنيد و در پنجره اي كه براي ذخيره سازي ايميج باز ميشه نام و فرمت iso رو انتخاب كنيد.

برنامه CD Secure رو اجرا كنيد و گزينه open image رو بزنيد.

فايل ايميج رو انتخاب و Open كنيد.

پوشه هاي مورد نظر رو مخفي كنيد.

برنامه رو رايت كنيد.

موفق باشيد

eurosport

Member
اگر با نرو ایمج بگیرم و خوب هم جواب بده مشکلم که در این تایپیک مطرح کردم حل میشه ؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا