مشکل با افزونه DHTML Menu در دریم ویور

amirkhani440

New Member
سلام
من با اکستنشن DHTML Menu تو دریم ویور مشکل دارم
یعنی این برنامرو رو دریم ویور نصب میکنم
ولی تو منو های برنامه اضافه نمیشه
من حتی رو فرانت پیج هم نتونستم این افزونه رو پیدا کنم
ولی پلاگین جوملا رو نصب کردم و به منوهای برنامه اضافه شد
دوستان اگه کسی منو راهنمایی کنه ممنون میشم
در ضمن من تازه کارم . زیاد پیچیده توضیح ندید.ممنون

websaz2012

Member
سلام جواب مشکلتون بسیار راحته مراحل زیر را چک کنید ببینید مشکلتون کجاست؟
1. اول باید برنامه دریمویور را نصب کرده باشید سپس اقدام به نصب دی اچتی ام ال منو کنید
2.برنامه به صورت یک فایل EXE است و یک نرم افزار است که درون خودش پلاگین برای دریمویور و فرانت پیچ را دارد
و شما در عین نصب برنامه EXtnsion manager دریمویور باز خواهد شد که از اونجا اقدام به نصب پلاگین برای دریمویور کنید
3.بعد از نصب برنامه و پلاگین شما باید اقدام به کرک کردن برنامه کنید یعنی فایل کرک را درون پوشه نرم افزار کپی کنید
4.حالا دریمویور را بار کنید در منوی فایل یک گرینه است به نام sothink که بر روی ان کلیک کنید سپس از زیر منوی ان DHTML MENU را انتخاب کنید که در این صورت یک کادر برای شما باز خواهد شد که تو اون کادر شما می توانید یک منو برای سایتتون طراحی کنید که در ضمن میتوانید از منو های پیشفزض استفاده کنید و بعد ار مراحل کار روی عبارت save and close کلیک کنید تا منو وارد صفحه گردد سپس صفحه خود را ذخیره کنید
کار تمام است و ببینید از مراحل بالا کجا زا اشتباه کرده اید ممنون .

websaz2012

Member
البته این پلاگین همچین مالی هم نیست و من شخصا پلاگین هایی را میشناسم که منو هایی طراحی می کنند که هوش ار سر ادم می پره و پیشنهاد می کنم از این پلاگین ها استفاده کنید که من اونها را برای دانلود گذاشتم.

golro

Member
البته این پلاگین همچین مالی هم نیست و من شخصا پلاگین هایی را میشناسم که منو هایی طراحی می کنند که هوش ار سر ادم می پره و پیشنهاد می کنم از این پلاگین ها استفاده کنید که من اونها را برای دانلود گذاشتم.

سلام
کجا برای دانلود گذاشتین؟اسمشون چیه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا