مشکل با اسکریپت ها و ویندوز 7

hr1510

Active Member
کد ها در ویندوز 7 به طور کامل اجرا نمی شوند اما اگر در ویندوز 7 برنامه را تحت xp اجرا کنیم همه چیز درست می شود .
دقیق تر بگویم این که از پلاگین fyeo استفاده میکنم . در Xp جواب میده اما در ویندوز 7 نمیتونه کارش رو درست انجام بده مگر این که تحت XP اون رو run کنم. شما اساتید نظری ندارید که با این مشکل چه کنم؟

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
پلاگین fyeo برای چه کاری هست ؟ کاربا فایل و پوشه ؟

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
پلاگین fyeo برای چه کاری هست ؟ کاربا فایل و پوشه ؟

فکر میکنم پلاگینی برای Encrypt و Decryot کردن فایل ها است.

کد ها در ویندوز 7 به طور کامل اجرا نمی شوند اما اگر در ویندوز 7 برنامه را تحت xp اجرا کنیم همه چیز درست می شود .
دقیق تر بگویم این که از پلاگین fyeo استفاده میکنم . در Xp جواب میده اما در ویندوز 7 نمیتونه کارش رو درست انجام بده مگر این که تحت XP اون رو run کنم. شما اساتید نظری ندارید که با این مشکل چه کنم؟

من این پلاگین رو ندارم. لطفا یه آدرسی بدین دانلود کنم تو 7 تست کنم برای مشکلتون

hr1510

Active Member
دوستان جواب من رو بدید از بحث خارج نشوید .بله پلاگینی برای Encrypt و Decryot کردن فایل ها است.لیست پلاگین ها در سایت موجود است (جزو بحث های مهم ) و اتفاقا این پلاگین در اولین پست هم موجود است .استاد nevercom شما دیگه چرا منو بی پاسخ گذاشتید؟تا قبل از این که یوزرم رو عوض کنم همیشه بدون مطرح کردن سوالاتم شما و saman جواب هام رو می دادید .خب حالا هم به این سوالم جواب بدید .با ویندوز 7 چه کنم که برنامه درست کار کنه ؟ راهی هست که از داخل خود برنامه compatiibility رو روی xp تعریف کرد و نیازی نباشه که اون رو از Properties ردیف کنیم؟

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
من همیشه در خدمت دوستان بوده و هستم، دلیل اینکه پاسخ مستقیمی ندادم این بود که الان ویندوز 7 ندارم که تست کنم، برای همین فایل رو گذاشتم تا دوستمون تست کنن و نتیجه رو بفرمایند.

کلاً هیچ دلیلی نداره که کدهای mmb روی 7 اجرا نشن و روی xp اجرا بشن، پس احتمالش هست که مشکل از پلاگین باشه، اگر مشکلی وجود داشته باشه.
البته اگه مثالی رو هم ارائه بفرمایید خیلی بهتر میشه تست کرد.
مثلاً بفرمایید که مشکلتون به چه شکلی هست و چه تفاوتی ایجاد میشه ؟

Silver Soft

دوستان جواب من رو بدید از بحث خارج نشوید .
:sad:عجب ! پرسیدن اینکه این پلاگین چی کار میکنه برای کمک به شما منحرف کردن بحث تاپیک هست ؟!

:-?گاهی اوقات آدم چیزایی میبینه که :shock:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام
اولا ممنون از جناب nevercom که آدرس این پلاگین رو دادن

دوم اینکه دوست عزیز من این پلاگین رو دانلود کردم هم تو xp و هم تو 7 تست کردم و در هر دوحال به درستی فایل من رو encrypt و decrypt کرد. و مشکلی به وجود نیومد. منم مثل جناب nevercom فکر میکنم یا مشکل از پلاگین شما باشه یا اینکه تو نوشتن دستوراتتون اشتباه کوچکی انجام میدین.

لطفا فایلتون رو پیوست کنید تا دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنن.

hr1510

Active Member
به دليل مسايلي فايلهايمرو پيوست نكردم اماخودم مشكل رو فهميدم كجاست و سوالم رو به نحوه جديدي مطرح مي كنم .
مشكل از اينجا بود كه چون قرار است توسط برنامه فايلي اون هم از نوع exe درپوشه ي اصلي ويندوز (Windows) كپي شود سيستم امنيتي ويندوز 7 جلوي آنرا ميگيرد. ولي در صورتي كه برنامه run as Administrator شود ديگر مشكلي پيش نخواهد آمد.
و اما سوال قبلي اما با شكلي متفاوت :

چطور برنامه را run as administrator كنم؟ بدون كمك گرفتن از راست كليك يعني با 2 كليك روي آن با يوزر ادمين ران شود؟ كدي چيزي اگه داره ممنون ميشم كمكم كنيد

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
به دليل مسايلي فايلهايمرو پيوست نكردم اماخودم مشكل رو فهميدم كجاست و سوالم رو به نحوه جديدي مطرح مي كنم .
مشكل از اينجا بود كه چون قرار است توسط برنامه فايلي اون هم از نوع exe درپوشه ي اصلي ويندوز (Windows) كپي شود سيستم امنيتي ويندوز 7 جلوي آنرا ميگيرد. ولي در صورتي كه برنامه run as Administrator شود ديگر مشكلي پيش نخواهد آمد.
و اما سوال قبلي اما با شكلي متفاوت :

چطور برنامه را run as administrator كنم؟ بدون كمك گرفتن از راست كليك يعني با 2 كليك روي آن با يوزر ادمين ران شود؟ كدي چيزي اگه داره ممنون ميشم كمكم كنيد

به صورت مستقیم فکر نمیکنم چنین امکانی رو با mmb تو 7 بتونید ایجاد کنید. اما روشی به ذهنم میرسه که باید تست بشه اینکه شما یک فایل exe قبل از فایل اصلی برنامتون بزارید و از طریق Run Accessibility فرمانی رو پیدا کنید که فایل اصلی شما رو به صورت run as Admin اجرا کنه . این کد رو تو page start قرار بدید و بعد خود این برنامه رو exit کنید.
متاسفانه چون الان سیستم به شدت بهم ریخته دسترسی به mmb هم ندارم امکان اینکه این روش رو خودم تست کنم نیست. شما بهش فکر کنید امیدوارم مشکلتون حل شه
موفق باشید

hr1510

Active Member
نظر خوبي بود و همينطور راه هاي ديگري نيز هست مثلا كرك هاي ويندوز 7 كه با mmb نوشته نشدند اكثرا از ادمين ران ميشوند
خب راه هاي متعددي هست اما اساتيدهم لطف كنند نظري در اين مورد بدهند كه باخود mmb ميشه يا نه ؟

Silver Soft

نظر خوبي بود و همينطور راه هاي ديگري نيز هست مثلا كرك هاي ويندوز 7 كه با mmb نوشته نشدند اكثرا از ادمين ران ميشوند
خب راه هاي متعددي هست اما اساتيدهم لطف كنند نظري در اين مورد بدهند كه باخود mmb ميشه يا نه ؟

:wink:همین 2 هقته پیش یکی از کاربران این سوال رو کرده بود ، به این لینک مراجعه کنید .

جدیدترین ارسال ها

بالا