مشکل بافارسی نویس مریم

dortmund

New Member
در فارسی نویس مریم با اینکه فونتی که با f شروع شود انتخاب کردم ولی بین حرفها علامت مربع می آید و نمی تو.انم فارسی تایپ کنم (برای فتوشاپ) چرا؟

bache +

Well-Known Member
من هم با پارسا پرداز اين مشكل رو داشتم ولي فارسي مريم تو فتوشاپ خوب كار ميكنه نميدونم مشكلت چيه برنامرو يه بار پاك كن دوباره بريز راستي ويندوزت چيه؟ۀ

mojtaba_2006

Well-Known Member
حتما زبان سیستم فارسی است ، اون را به انگلیسی تغییر بدهید . زیرا این طور برنامه ها برای سیستمهای انگلیسی طراحی شده. اگر مشکلتون حل نشد اعلام کنید تا یک راه دیگه پیشنهاد کنم.

bache +

Well-Known Member
نه مشكل اون نيست چون من هم همين مشكل را داشتم اگه به فارسي باشه زبان ويندوز اصلا نميشه تو فارسي ساز تايپ كرد

Parham

Well-Known Member
در فارسی نویس مریم با اینکه فونتی که با f شروع شود انتخاب کردم ولی بین حرفها علامت مربع می آید و نمی تو.انم فارسی تایپ کنم (برای فتوشاپ) چرا؟
1 - شما زبان فارسی‌ را روی سیستم خودت تایپ نکردی ، باید اول نصب کنی‌ ، اگر مشکل داشتی‌ بگو که توضیح بدم ...
2 - شما به صورت مستقیم نمیتونید با این برنامه تایپ کنید باید متن را در برنامه مریم بنویسید و سپس Copy/Paste کنید در محیط برنامه فتوشاپ
3 - راحترین راه استفاده از نسخه Adobe Photoshop CS ME یا نسخه های قبلی‌ ME هستش که بدون مشکل می‌شه در محیط این برنامه فارسی‌ تایپ کرد

dortmund

New Member
من ویندوز ایکس پ ام فارسی دارد توی ورد هم فارسی می نویسم منظورت از فارسی را نصب کنم تو ویندوز است یا جای دیگر
Adobe fotoshop cs2دارم ولی me را نه جایی واسه دانلودش سراغ داری
درضمن من هم کپی پاسته را انجام میدهم ولی قبل از اینکه بخواهم کپی کنم در همان برنامه فارسی نویس مریم مربع ها میایند

Parham

Well-Known Member
1 - مشکل از فارسی‌ سازی هستش که نصب کردی یک بار پاک کن و دوباره نصب کن
2 - میتونی‌ از برنامه های فارسی‌ ساز قویتر مثل شتاب * که در خودش این امکان را داره که از فونت های برنامه مریم هم استفاده کنی‌ * و یا پروین 2005 که در انجمن ها معرفی‌ شدن و قابلیت فارسی‌ نویسی‌ به صورت مستقیم دارند را استفاده کنی‌
3- مشکل برای دانلود کردن برنامه Adobe Photoshop CS ME از لحاظ حجم نداری ؟ اگر که مشکلی‌ نیست بگو که لینک دانلود بهت بدم

dortmund

New Member
من هنوز 80 گیگا بایت خالی دارم میتوانی آدرس را بده تا من از آ« لینک کنم ولی اگر از نداشتن ویروس مطمین هستی

جدیدترین ارسال ها

بالا