مشکل باز نشدن هاست با adsl

iranweb88

Banned
با سلام.
سایت یکی از دوستام با اینترنت adsl باز نمیشه ولی با دیال آپ باز میشه.
راهنمایی کنید مشکل از کجاست.

سایت نیازمندی و درح آگهی رایگان تیسفون
www.irfanavari.ir

samkia1

New Member
با سلام
ممکنه که ای پی بلاک شده باشد ای پی را از ایشان بگیرید و به مدیر هاست بدهبد تا از بلاک در بیاورد.
یا اگر پول داری می تونی برای اینترنت ای دی اس ای پی استاتیک از ارائه دهنده اینترنت بگیری که بلش ای پی استاتیک تست بگیر.

mojtabarafei

New Member
منم همین مشکل رو با adsl دارم
چند تا سایت دارم ولی باز نمیشن و مجبورم از *** استفاده کنم

mojtabarafei

New Member
منم همین مشکل رو با adsl دارم
چند تا سایت دارم ولی باز نمیشن و مجبورم از v. p .n استفاده کنم

asirap

Member
نه دوستان
مشکل از isp هست (که نمیشه بش گفت مشکل!) و این موضوع در مورد رنج dns یه آی اس پیه ، که معمولا تغییر میکنه و ممکنه شما مثلا فردا بتونی این سایت رو ببینی!

parmishost

Member
این مشکل مستقیما به isp مربوطه به عنوان مثال بعضی از کاربران ما نمی تونستند با adsl به بانک mssql متصل بشند البته تو بعضی از شهرستان ها و مشکل اینجاست که به isp هم نمی شه حرفی زد یعنی قبول نمی کنند تنها راه استفاده از یک isp دیگه هست.

pasargadteam

Active Member
با سلام.
سایت یکی از دوستام با اینترنت adsl باز نمیشه ولی با دیال آپ باز میشه.
راهنمایی کنید مشکل از کجاست.

سایت نیازمندی و درح آگهی رایگان تیسفون
www.irfanavari.ir

با درود

دوست من سایت شما الان کلاً برای کسی نباید بالا بیاید , سرور شما کل دان شده. با چیزی که من چک کردم.
از جایی که هاست گرفتید , یک نمایندگی بوده یعنی خودشون سرور نداشتند. با چیزی که من دارم میبینم سرورتون احتمالا در حال ریلودسیستم عامل هستند یا کلاً جمع کردند و رفتند.(اینا دو مورد حدس و گمان است قطعیت نیست).
در نهایت اگر تا 24 ساعت ردیف نشد با آی دیم در انتها تماس بگیرید.

اما کسانی که ممکن است این مشکل شما را داشته باشند چند دلیل دارد:

1- اگر که به تازگی تغییر دی ان اس دادید این طبیعی است که سایت بالا نیاد برای برخی (که باید طبیعتاً یک آی اس پی مشترک باشند مثلاً همه شاتل باشند).
2- ممکن است که پس از تغییر دی ان اس و ایجاد هاست جدید در سرور جدید هنوز بین سرور قبلی و جدید بماند و گاهی بالا بیاد و گاهی نیاید.
3- ممکن است که سرور سایتتون از XLhost باشد. برخی اوغات سایت هایی که روی سرور های دیتاسنتر مذبور قرار میگیرند با مشکل از سمت ایران روبرو میشوند. ( این رو قبلاً بنده تست کردم. و با V.P.N میاید.)
4- دومین های آی آر (که دومین شما هم از این قاعده مستثنی نیست) خیلی مزخرفه. تا اومده دی ان اس هاش ست بشه مدتها طول میکشه . برخی میگند بین 24 ساعت تا 72 ساعت من میگم برای مدتی نامعلوم. مخصوصاً جدیداً.

در نهایت دستگاه های اینرنت پر سرعت ایران قدیمی است و خیلی کش میشه. باید به قول دوستان چند روزی صبر کنید. در نهایت پیشنهاد میکنم که کل کش و کوکی های مرورگر رو خارج کنید , و سپس با یک V.P.N وصل بشید این مشکل ممکن است حل شود.
سایتتون هم برای من باز نمیشه. اینترنت من شاتل است.

یاهو آی دی: pasargadservices

ارادتمند شما شرکت خدمات پاسارگاد

آخرین ویرایش:

pasargadteam

Active Member
امروز 29/4/1389 ساعت 23:30 سایت شما هنوز بالا نمی آید.
میشه گفت که مشکل از هاستینگ است و هنوز مشکل دارند.
سرور سایتتون در the planet هم هست. این دیتاسنتر همین حالاش از سمت خیلی ها زیر ذره بینه . چند وقت پیش یک خبری رو میخوندم که دیتاسنترشون یک بار دچار حریق شده و خبر جدید تر اینکه طی ماه گذشته تا بحال هم یکسری سرورها منجمله سایت خودشون هم بالا نمی آمدند.

امیدوارم مشکل شما بر طرف بشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا