مشکل باحال در اسمارتی و یکی از پروژه های من

به یاد او::
قبل از همه چیز سال نو رو خدمت همه دوستان تبریک میگم و ...

حالا برم سر اصل بدبختیم:D!

آقا من نمیدونم چرا داخل لوکال هاستم وقتی از اسمارتی استفاده میکنم نمیتونم که صفحات html رو تغییر بدم.یعنی اینکه اصلا هیچ تغییری در صفحات html اجرا نمیشه.به عنوان مثال وقتی خود اسمارتی رو نصب میکنم به جای کد
PHP:
$theme -> display('index.tpl');

از کد زیر استفاده میکنم.
PHP:
$theme -> display('ndex.html');

تا اینجای کار هیچ مشکلی ایجاد نمیشه.اما اگه کل سورس صفحه html رو خالی بکنم یعنی اینکه index.html حجمش باشه 0 کیلو بایت و هیچ کدی توش نباشه باز هم خروجیهای قبلی دیده میشن با اینکه caching هم false هستش.

از طرف دیگه وقتی که به جای index.html از index.tpl استفاده بکنم مشکل برطرف میشه.

چرا اسمارتی همچین رفتاری میکنه؟من گفتم لابد یکی از این ویروسهاس خفن اینترنتی گرفتم نشستم ویندوز عوض کردم اما مشکلم برطرف نشد.

امروز هم که اسمارتی رو روی هاستم نصب کردم هیچ خروجی نداد.اسمارتی رو بدون هیچ گونه تغییری همون طوری که دانلودش کرده بودم نصبش کردم .

یه برنامه هم که نوشته بودم اون هم کار نکرد.چون در داخلش از اسمارتی استفاده کردم.میخواستم بدونم که اگه بخوام از اسمارتی استفاده کنم سرورم باید خصوصیت خاصی داشته باشه؟

من قسمتی از سورس کد های خودم رو میذارم تا ببینید.شاید اینطوری بهتر متوجه بشید که مشکل از کجاست.

پیوست ها

• simorgh.zip
    153.5 کیلوبایت · بازدیدها: 10
به نام او::

تا جایی که من فهمیدم وقتی که به کد زیر میرسه در ایندکس مشکل ایجاد میشه.
$theme->display("index.tpl");

چرا وقتی در کدی که من نوشتم وقتی به خط زیر میرسه مشکل ایجاد میشه؟

مشکل از کجاست؟

به یاد او::

بابا یکی هم به داد ما برسه:d

کارم لنگ این موضوعه میخوام پروژه رو تحویل بدم ولی ....

جدیدترین ارسال ها

بالا