مشکل اینکد فایل Php با Utf-8 برای اجرا!

sabasoft

Member
با سلام خدمت دوستان
من برای اینکه فایل های PHP رو اینکد کنم که UTF-8 بشه ، میشه! ولی بعدا برای یک سری کارها ، مشکل ساز میشه مثل اجرای setcookie یا هر چیز این مدلی که با header سر و کار داره!

تو رو خدا کمک کنید چون من مجبورم هر کلمه رو توی فرانت پیج با نوع windows-1252 بنویسم و بعد اون رو کپی کنم توی صفحه که نخوام فایل رو از حال ANSI تغییر بدم

متشکرم

YTERROR

Active Member
:) چه مشکلی ؟ خوب تبدیل به یک چیز دیگه بکن چه فرقی داره وقتی داری تبدیل می کنی و صفحه رو به همون صورت فراخوانی می کنی ؟ Arabic , UTF دو انتخاب اول برای زبان فارسی هستند ولی دلیلی نداره همیشه این دو زبان استفاده بشن

با برنامه EmEditor فکر کنم مشکلت حل بشه یا ادیتورهای به این شکل

اگه بگی دقیقا چه مشکلی می خوری هم بد نیست

موفق و پیروز باشید

alireza82

Well-Known Member
شما همون فایل utf-8 رو با یه هگزادیتور باز کن ! یا با یه ویرایشگر درست حسابی مثل zend یا حتی Cute ftp بالای هر کدوم 3 تا کاراکتر چرت و پرت قبل از شروع کدت میبینی اون ها رو حذف کنی مشکلت حله!
موفق باشید

به نام او::
شما همون فایل utf-8 رو با یه هگزادیتور باز کن ! یا با یه ویرایشگر درست حسابی مثل zend یا حتی Cute ftp بالای هر کدوم 3 تا کاراکتر چرت و پرت قبل از شروع کدت میبینی اون ها رو حذف کنی مشکلت حله!

آیا not pad++ توانایی لازم برای انجام این کار رو داره؟

من خودم یه فرم لاگین نوشتم و سیژنها رو از طریق هدر که ارسال میکنم مشکلی پیش نمیاد.

ولی وقتی که میخوام اینکودینگ رو utf8 کنم یا هر هدر دیگهای رو به خروجی ارسال کنم ارور میده و میگه که نباید هیچ هدری به خروجی ارسال بشه .
بال اینکه شناسه های جلسه رو در ابتدا به خروجی میفرستم و بعد از اون هم هدرهای دیگه رو به خروجی میفرستم اما بازم ارور میده.

sabasoft

Member
با سلام و تشکر

صحبت تمامی شما عزیزان صحیحه

همین سه تا کاراکتره آدمو می کشه! و Note Pad++ هم بلد نیست از بینش ببره... .

فکر کنم رفع این مشکل فقط با یک ویرایشگر قوی که از UTF-8 پشتیبانی کنه حل میشه... اگه برترین ویرایشگر PHP رو سراغ دارید لطفا بگذارید

با تشکر

sabasoft

Member
با سلام و تشکر

صحبت تمامی شما عزیزان صحیحه

همین سه تا کاراکتره آدمو می کشه! و Note Pad++ هم بلد نیست از بینش ببره... .

فکر کنم رفع این مشکل فقط با یک ویرایشگر قوی که از UTF-8 پشتیبانی کنه حل میشه... اگه برترین ویرایشگر PHP رو سراغ دارید لطفا بگذارید

با تشکر

چی شد یعنی کسی نیست که این مشکل رو مثل من داشته باشه یا قبلا داشته؟؟؟؟ :shock:
این خیلی مسئله مهمیه و جوابشو من هم می دونم ولی این رو نمی دونم که کدوم ویرایشگر درسته؟
EmEditor رو هم گرفتم ولی اون دیگه از Notepad++ ضعیف تره!

منتظر جواب هستم ( با تشکر )

به نام او::
phpdesigner

اون میتونه مشکل شما رو حل کنه.

البته اگه کرک نشدش رو دنلود کنید فقط 14 روز میتونید از اون استفاده بکنید.

من خودم دنبال کرک شدش هستم.اگه کسی داره لطفا واسه دانلود بذارتش.

sabasoft

Member
ممنون از پاسخ شما

والا به اندازه ای که اطلاعات افراد این انجمن بالاس که حرفی برای گفتن ندارم...

آقا خودم اینترنت و یه تکون دادم ، فهمیدم بهتر از Notepad2 نیست!

این هم لینک دانلودش 247 کیلوبایت:

دانلود
خوب شد یه چیزی یاد این ملت "با"سواد دادیم!

اگه خوب بود تشکر کنید

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا