مشکل استفاده از Mouseover و تولید منو در فلش CS6

sunboy7

New Member
سلام به کلیه اساتید
من یه سری تصویر رو توی یه فایل طراحی کردم که با روش خاصی میان و یه آرایش خاصی می گیرن توی یه صفحه. حالا میخوام وقتی کاربر کرسور موس رو روی اونا می بره یه حرکتی بکنن(یعنی یه انیمیشنی از همون تصویر اجرا بشه) مثلا بالا و پایین بپرن.
حالا مسئله اینجاست که هر کاری می کنم نمیتونم این کار رو انجام بدم. توی لایه های داخل هر عکس وقتی میرم و یه symbol جدید میسازم و اونجا انیمیشن رو طراحی می کنم اما متاسفانه نمیتونم توی اسکریپت دستوری روی MouseOver پیاده کنم
من توی اسکریپت خیلی مبتدی ام.
خواهشا کمک کنید.
ممنون

آخرین ویرایش:

Saeed2vfx

Member
پروژه رو آپلود کن تا بررسی بشه.
اگر برای آپلود پروژه اصلی مشکلی داری، فقط اون قسمتی که توش به مشکل برخوردی رو آپلود کن.

موفق باشی

Mehrdad155

کاربر فعال
sunboy7@

درود

اول عنوان تاپیک را درست کن . دوم کدی که نوشتی را بذار ببینیم . یا همونطور که سعید عزیز گفت فایل را بذار آپلود.

موفق باشی

sunboy7

New Member
درود بر اساتید محترم
http://s4.picofile.com/file/7796220428/new.fla.html
اینم فایل فلش
من میخوام اون عناصری که با عدد 1 مشخص کردم رو وقتی با موس میرم روشون یه حرکتی بکنن . مثلا یه کار متحرکی که رو خودشون انجام دادیم رو انجام بدن.(بالا و پایین بپرن)
بعد میخوام با کلیک روی اونا وارد یه پیجی بشن (یه آدرس توی وب)
گیر من این تیکه ست که وقتی یه لایه ای مثل همین 1 موجوده و یه حرکتهایی هم براش تعریف شده ، چطور میشه حرکتای دیگه ای هم براشون تعریف کرد که البته با دستوری مثل MouseOver بیاد اون تیکه ی دوم رو انجام بده.
من کلا گیج شدم
ممنون از کمکتون
بدرود

جدیدترین ارسال ها

بالا