مشکل اساسی با فتوشاپ

@@Mostafa@@

Member
با سلام.دوستان من داشتم یه قالب psd طراحی میکردم 99.9% کامل بود !برق رفت ! سیو هم نکرده بودم ! خلاصه بیچاره شدم رفت کسی میدونه چجوری میتونم بازگردانی کنم ؟!با نشکر

@@Mostafa@@

Member
کسی بلد نیست ؟! دوستان خواهشا کمک کنید باید فردا کارو تحویل بدم !

Radio

Member
سلام
تا اونجایی که من می دونم در نسخه فتوشاپ 6 و cc این امکان وجود داره که پروژه های ذخیره نشده رو که با بسته شدن فتوشاپ از دسترس طراح خارج میشن، در دفعه بعدی باز شدن فتوشاپ در یک فایل جدید باز می کنه و قید recovered رو به نام فایل اضافه می کنه و اون رو به کاربر تحویل میده.
اما در نسخه های قبلی فتوشاپ بعید می دانم بشه کاریش کرد.
پیشنهاد می کنم به جای از دست رفتن فرصت، هر چه سریعتر کار رو دوباره از ابتدا شروع کنید و ذخیره کردن در هر چند دقیقه یک بار رو فراموش نکنید
موفق باشید

m_karami

Member
بله همونطور که دوستمون گفتن ویژگی ریکاوری و بازگردانی فایلها بعد از بسته شدن فتوشاپ به دلیل رفتن برق یا هر دلیل دیگه ای تنها در ورژن cs6 به بعد گنجانده شده و اگه شما از ورژن های قبل از cs6 استفاده میکردی متأسفانه باید دوباره دست به کار بشی و از اول طراحی کنی ولی من توصیه میکنم برای اینکه دیگه چنین موردی برات پیش نیاد نسخه cc و یا cs6 رو نصب کنی ...

@@Mostafa@@

Member
پیشنهاد می کنم به جای از دست رفتن فرصت، هر چه سریعتر کار رو دوباره از ابتدا شروع کنید و ذخیره کردن در هر چند دقیقه یک بار رو فراموش نکنید
آقا خیلی ممنون از راهنمائیت ، مشکل اینه که من کارو شروع میکنم اینقدر غرق در کار و عرفانیت میشم که سیو کردن یادم میره :-?

باید دوباره دست به کار بشی و از اول طراحی کنی ولی من توصیه میکنم برای اینکه دیگه چنین موردی برات پیش نیاد نسخه cc و یا cs6 رو نصب کنی ...

دوست عزیز خیلی ممنون ، دوباره طراحی میکنم موردی نداره ولی قبل از شروع حتما cs6 رو نصب میکنم !

جدیدترین ارسال ها

بالا