مشکل ارور سکیوریتی در ایر

fanoosi

New Member
سلام دوستان
چند روز هست درگیر مشکل سکیوریتی هستم
میخوام فایل swf رو از سایت توی اپلیکیشن لود کنم که ارور زیر رو میده
SecurityError: Error #2070: Security sandbox violation: caller
ممنون میشم کمک کنید
اگه دارید یه فایل نمونه بزارید

mohammadfard

کاربر فعال
با سلام.
فایلتو چجوری لود می کنی؟؟
اگه اشتباه لود کنی یه همچین خطایی میده.
نمونه کدت رو بفرست ببینم چه مشکلی داره ..
من خودم برای سیستم تبلیعات تو برنامه هام بنر لود می کنم از سرور و مشکلی ندارم . البته اولش همین مشکل شما رو داشتم ولی بعدش اوکی شد.

fanoosi

New Member
سلام.
ممنون از اینکه توجه کردین
نمونه کد من
var myLoader:Loader=new Loader();
myLoader.load(new URLRequest("http://mysite/myfile.swf"));
addChild(myLoader);
چند نکته رو توضیحا بگم
اپلیکیشن من همه فایلهاشو از سایت باید بگیره.فایلهاش شامل چن تا swf هست که این swf ها اطلاعات رو از xmlهایی میگیرند که توی همو دایرکتوری هستد بعد از طریق لینکهایی که تو فایل xml هست یکسری عکس و تصویر رو توی فایل اصلی یعنی اپلیکیشن باز میکنند
حالا مشکل م این هست که فایل های swf معمولی یعنی اینکه دستور و کدی توی اونها نباشه رو میتونم از سایت باز کنم ولی swfهایی ه دارای کد نویسی هستن رونمیتونه باز کنه و گویا نیاز به فایل crossdomain.xml دارند که باید توی سایت قرار بدم که این کار رو هم کردم ولی بازم همون ارور سکیوریتی میده
ممنون میشم راهنمیی کنید

mohammadfard

کاربر فعال
با سلام دوباره
دوست عزیزم تا اونجایی که قبلا خودم چک کردم Security ادوب ایر اجازه نمیده کدی غیر از فایل های کنار پروژه که پکیج کردی اجرا بشه.
شما فقط میتونی یه اس دبلیو اف خالی( بدون هیچ اکشنی ) یا یه عکس رو از سرور بخونی و لودش کنی .
من خودم ادرس بنر و لینکی که میخوام بعد از کلیک روی بنر بهش هدایت بشم رو از فایل ایکس ام ال روی سرور میخونم.
دقت کن که دستور navigateToURL رو باید تو فایل مادر بزار و نه تو فایل بنرت . چون هیچ کدی تو فایلی که لود میشه قابلیت اجرا شدن نداره

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا