::مشکل::ارتباط کمبو باکس در فلش و برنامه نویسی

ACTIVE

Active Member
در این لینک مشکل رو بصورت کامل توضیح دادم:
http://forum.majidonline.com/forum43/thread54672.html

این هم محتوای تصویری:
vbflash.jpg

چون در انجمن ویژوال دارم کم کم نا امید می شم، گفتم از فلش کارهای عزیز کمک بگیرم
ممنون

Security9776

Active Member
سلام ، دوست عزیز ،
برای این کار تنها یک راه دارید و اون هم استفاده از برنامه Multimedia Builder یا همون MMB هست . شما توسط این برنامه می تونی یک فایل رو در داخل کار باز کنی . از طرفی چون این برنامه قابلیت هماهنگی با فلش رو هم داره می تونی وقتی که مثلا دکمه ای در فلش فشار داده شد ، توسط MMB دستور رو بگیرید و سپس فایل مربوط به اون رو لود کنید داخل برنامه .
موفق باشید ، محسن

ACTIVE

Active Member
آقا محسن ممنون، اما
با Mmb هیچ مشکلی نیست و نیازی به استفاده از مالتی مدیا بیلدر ندارم. فقط برای ویژوال بیسیک میخام.
قبلا کارهامو در والتی مدیا می بستم اونایی که فقط حالت مالتی مدیا داشتند. اما حالا کارم با پایگاه داده و محیط برنامه نویسیه.
ممنون می شم راهنمایی بکنید

feyzabadi

Member
من هم يه همچين پروژه اي دارم كه بايد به ديتا بيس متصل مي شدم. ما هم اول ميخواستيم هيمن كاري رو كه شما ميگيد انجام بديم ولي وقتي كه تحليل كرديم ديديم با mdm هم ميتونيم به بانك وصل بشيم بنابراين كارو داريم فول فلش مي بنديم.
شما هم تحليل كن اگه مي بيني حجم ديتا بيست خيلي زياد نيست ميتوني اين كارو بكني وگرنه اين كار هم فكر مي كنم كه شدني باشه چونه من يه نمونه كار ديدم تقريبا همينجوري بود فقط با اين تفاوت كه اين تعامل و بين سي شارپ و فلش ايجاد كرده بودند.(اگه اشتباه نكنم.) البته با برنامه نويسش آشنا هستم شايد بتونم ازش بپرسم.

ACTIVE

Active Member
سلام
اگه براتون ممکنه یه مقدار بیشتر توضیح بدین.

ممنونم

feyzabadi

Member
برنامه mdm رو از انجمن بگير. هلپش خيلي خوبه خودت متوجه ميشي.
با اين برنامه مي توني به بانك اطلاعاتي متصل بشي ديتا اضافه كني پاك كني و اديت كني. ببين اگه بانكت خيلي بزرگ نيست با اين برنامه راحت ميتوني كار كني.

ACTIVE

Active Member
سلام، والا کل انجمن ها رو سرچ کردم چیزی به اسم mdm پیدا نکردم.
در ضمن پایگاه داره اش هم حجیمه، کل شماره های تلفن + نام + آدرس، آذربایجان غربی هستش

اگه فرصتش باشه یک مقدار بیشتر راهنمایی نمایید
ممنون

ACTIVE

Active Member
سلام
شما گفتین از انجمن بگیر منم فقط انجمن فلش رو سرچ کردم، شرمنده.
دانلود کردم. امتحان میکنم مشکلی بود مزاحم میشم، مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا