مشکل اتوران . بچه های که بلدن کمک کنن

komakmemar

New Member
من سی دی رو رایت میکنم اتوران خودش نمیاد بالا نمیدونم مشکلش چیه /

komakmemar

New Member
چکاری باید انجام بدم اتوران خودش بیاد بالا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Singular

Active Member
سلام

اینو دانلود کن

http://www.uplooder.net/cgi-bindl./cgi?key=b6c53177611e141b24333f8fd84a0e82

اکستر کن فایل رو . . و فقط فایل autorun.inf + بقیه فایل های خودتون رایت کنید

نکته 1 : اسم فایلی که درست کردید به autorun.exe تغییر نام دهید . ( همون فایلی که تصمیم دارید به صورت اتوران اجرا بشه )

نکته شماره 2 : فایل autorun.inf را داخل هیچ پوشه ای نباشد ... در واقع کنار فایلهایتان قرار دهید .بدون اینکه داخل پوشه ای باشد ..

طبق گفته های بالا عمل کنید و سی دی رو رایت کنید.. میبینید که به صورت اوتران اجرا میشود

اگر اجرا نشد .. 2 دلیل میتونه باشه..

1 : درست انجام ندادید یکجا اشتباهی داشتید
2 : اتوران سیستمتان غیر فعال است . تو یک سیستم سالم دگ ای تست کنید

هیچ چیز دگ ای نمیتونه باشه.

;)

komakmemar

New Member
دانلود نمیشه

سلام

اینو دانلود کن

http://www.uplooder.net/cgi-bindl./cgi?key=b6c53177611e141b24333f8fd84a0e82

اکستر کن فایل رو . . و فقط فایل autorun.inf + بقیه فایل های خودتون رایت کنید

نکته 1 : اسم فایلی که درست کردید به autorun.exe تغییر نام دهید . ( همون فایلی که تصمیم دارید به صورت اتوران اجرا بشه )

نکته شماره 2 : فایل autorun.inf را داخل هیچ پوشه ای نباشد ... در واقع کنار فایلهایتان قرار دهید .بدون اینکه داخل پوشه ای باشد ..

طبق گفته های بالا عمل کنید و سی دی رو رایت کنید.. میبینید که به صورت اوتران اجرا میشود

اگر اجرا نشد .. 2 دلیل میتونه باشه..

1 : درست انجام ندادید یکجا اشتباهی داشتید
2 : اتوران سیستمتان غیر فعال است . تو یک سیستم سالم دگ ای تست کنید

هیچ چیز دگ ای نمیتونه باشه.

;)

این فایلی که برای دانلود گذاشتین اجرا نمیشه

booyebaran

Well-Known Member
فایل ایزو

سلام دوست عزیز یه فایل ایزو پیوست کردم دانلود کن و برای اجرا توسط برنامه Virtual CloneDrive مونت (Mount) کن ببین جواب میگیری؟

پیوست ها

• RM.zip
    389 کیلوبایت · بازدیدها: 27

Singular

Active Member
هیچ مشکلی نداره .. حتی مثال آقای booyebaran هم مشکلی نداره

بازم اگه مشکل داشتی ... میتونم از طریقه برنامه تیم ویور وارد کامپیوتر شما بشم و بتونم راهنماییتون کنم

;)

komakmemar

New Member
من تمام کارهای که باید انجام میشد رو انجام دادم ولی نشد تا اینکه از اتوران مجموعه نرم افزارهای گردو رو نگاه کردم ولی 2تا فایل اون رو تو پروژه خودم قرار دادم درست شد

اینم اسم دوتا فایل lua5.1.dll lua51.dll

سلام من قبلا این مشکل رو گاهاداشتم بخاطر ورژن ویندوزیه که داره فایل نهایی رو باهاش اجرا می کنید.
اما راه حل این مشکل برای رفع این مشکل کافیه فایل autorun.inf رو با برنامه notpad باز کنید. و این کد رو چک کنید حتما درست باشه:
[autorun]
OPEN=milad.EXE
ICON=milad.EXE,0

به جای milad اسم برنامه تون رو بنویسید . به بزرگی و کوچیکی حروف دقت کنید اگر فایل خروجی شما با حرف کوجک و بزرگ باشه ممکنه سیستم های قدیمی مثل xp برنامه شما رو درست اجرا نکنند.
در ضمن دقت کنید بین حروف نام فایل و علامت = و فرمان open یا icon هیچ فاصله ای نباشه.
ان شالله مشکل رفع میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا